SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Cable Assemblies

NSN Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies With IP67 Waterproof Protection

Im Online Czat teraz
Certyfikaty
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
Opinie klientów
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

NSN Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies With IP67 Waterproof Protection

Chiny NSN Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies With IP67 Waterproof Protection dostawca
NSN Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies With IP67 Waterproof Protection dostawca NSN Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies With IP67 Waterproof Protection dostawca NSN Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies With IP67 Waterproof Protection dostawca

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Model Number: NSN-NSN,NSN-LC
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa: DYS/OEM
Numer modelu: NSN -NNN Włókna typu: SM 9/125, MM 50/125, MM 62,5 / 125
Liczba włókien: Dupleks Kurtka kablowa: PVC, LSZH
Średnica kabla: 7,0 mm Ubytek wtrąceniowy: ≤0,2dB
Strata zwrotna: ≥50 dB Certyfikacja: ISO9001, ROHS

Zespoły kabli światłowodowych NSN z wodoodporną ochroną IP67

1. Cecha :

1> stacja bazowa FTTA, WiMax, aplikacja zewnętrzna CATV;

2> Opcjonalna średnica: 4,8 mm, 7,0 mm lub dostosowana;

3> Opcjonalna kurtka: LSZH, PE, PU., Pancerna lub niepancerna;

4> IP67 Wodoodporna ochrona;

2. Rysunek:

NSN Boot (na kabel 7.0mm) NSN Boot (na 4.8mm boot)

3. Wydajność montażu:

Pozycja

Dane

Utrata wkładania

≤0,2dB

Strata zwrotna

SM / UPC≥55dB, SM / APC ≥ 65 dB, MM≥35 dB

Życie mechaniczne

500 rowerów

Temperatura pracy

-40 ° C ~ + 70 ° C

Temperatura przechowywania

-40 ° C ~ + 70 ° C

Temperatura robocza

-10 ° C ~ + 50 ° C

Poziom ochrony

IP67

Dane rozciągające

Rozciągliwość między złączem a przewodem światłowodowym ≥ 100N

Poświadczenie

Poznaj RoHS

4. Specyfikacja kabla:

Pozycja

Dane

błonnik

OS2, OM1, OM2, OM3, OM4

Członek napięty

Aramidowy Kevlar, Armored Tube

Max. osłabienie

SM: ≤ 0,34 dB / km przy 1310 nm, ≤ 0,20 dB / km przy 1550 nm

MM: ≤ 0,60 dB / km przy 1300 nm, ≤ 2,3 dB / km przy 850 nm

Odporność na rozciąganie (krótkoterminowa)

500N (bez złamania)

Odporność na zgniatanie (krótkoterminowe / długoterminowe)

1000N / 100mm

zapalenie opóźniające

IEC 60332-3

Temperatura

-40 ~ + 70 ° C

Uvioresistant

PRZECHODZIĆ

Poświadczenie

Poznaj RoHS i UL

Szczegóły kontaktu
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

Tel: +8613590228527

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)