OM3 40G OFNP MPO / MTP To LC Fanout Patch Cord Światłowodowy Indywidualna długość

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny)
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Numer modelu: MPO / MTP-LCUPC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: 1-10usd/pcs
Szczegóły pakowania: Indywidualne pudełko lub zgodnie z życzeniem klienta
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T / T lub L / C, Western Union lub Paypal
Możliwość Supply: 500000PCS / miesiąc

Szczegóły informacji

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa: DYS/OEM
Numer modelu: MPO MTP do LC Średnica kabla: 3,0 mm
Liczba włókien: 8,12, 24 Utrata wkładania: mniej niż 0,3 dB
Długość: 1 metr lub dostosowany Przeprowadź test geometrii lub teraz: 100% minęło
Rodzaj polerowania:: PC, APC Długość:: dostosować
Orzecznictwo: ISO9001:2015

opis produktu

Wielożyłowe zespoły kabli MPO / MTP umożliwiają szybkie wdrażanie okablowania szkieletowego o wysokiej gęstości w centrach danych i innych środowiskach o wysokiej zawartości światłowodów, zmniejszając czas instalacji i rekonfiguracji sieci oraz koszty, są one używane do łączenia kaset, samolotów lub wentylatorów.
Oferowany jest w typach światłowodów w standardowych wersjach 8, 12, 24 lub 48 rdzeni przy użyciu zwartej i wytrzymałej struktury mikro-kabli.
Oferowane są wersje elitarne o niskich stratach, charakteryzujące się niską tłumiennością wtrąceniową w wymagających sieciach o dużej prędkości, w których budżety mocy są krytyczne.
Kompaktowy kabel optymalizuje wykorzystanie kolei linowych i poprawia przepływ powietrza.
Te kable MPO / MTP są zbudowane z komponentów najwyższej jakości.


Aplikacje

  1. Sieć dostępu do systemu optycznego
  2. Kanał światłowodowy sieci pamięci masowej
  3. Architektury o wysokiej gęstości
  4. Sieć transmisji danych

Cechy i zalety

  1. Wykorzystaj złącza MPO / MTP
  2. Szybkie wdrożenie
  3. Fabrycznie zakończone
  4. Zgodny z dyrektywą 2002/95 / WE (RoHS) i REACH SvHC
  5. Złącze MPO jest zgodne z IEC-61754-7 i EIA / TIA-604-5
  6. 100% testowane (dane testowe dostarczone)
  7. Kabel o dużej gęstości
  8. Zoptymalizowana wydajność

Specyfikacje

Edytor tekstu sformatowanego, longKeySpecificationList, naciśnij ALT 0, aby uzyskać pomoc

Parametr
Tryb Tryb pojedyńczy Wielomodowy
Polskie PC, APC PC
Utrata wkładania Standard ≤0,7dB ≤0,5dB
Elite Low Loss ≤0,35dB ≤0,3dB
Strata zwrotna PC ≥ 50 dB; APC ≥ 60 dB ≥30 dB
Długość fali testowej 1310/1550 nm 850/1310 nm
Trwałość (500 krycia) ≤0,2dB
temperatura robocza -20 ℃ ~ + 70 ℃
Temperatura przechowywania -40 ℃ ~ + 85 ℃
Ognioodporne IEC 60794-2-30
Zgodność ze standardami RoHS, IEC i GR-326
Specyfikacja
Typ włókna OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Typ przewodu 8, 12, 24, 48, 72, 96, 144 rdzenie
Średnica kabla 3,0 mm (8 lub 12 lub 24 rdzeń), 5,5 (24 punkty) lub Dostosowane
Kurtka kablowa LSZH, OFNR, OFNP
Długość (M) 0,3 m, 1 m, 2 m, 5 m, 10 m, 25 m, 50 m, 100 m



Przewaga konkurencyjna
DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność jakości produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy oraz Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.