SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMPO/MTP

OM3 40G OFNP MPO / MTP To LC Fanout Patch Cord Światłowodowy Indywidualna długość

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    OM3 40G OFNP MPO / MTP To LC Fanout Patch Cord Światłowodowy Indywidualna długość

    Chiny OM3 40G OFNP MPO / MTP To LC Fanout Patch Cord Światłowodowy Indywidualna długość dostawca
    OM3 40G OFNP MPO / MTP To LC Fanout Patch Cord Światłowodowy Indywidualna długość dostawca OM3 40G OFNP MPO / MTP To LC Fanout Patch Cord Światłowodowy Indywidualna długość dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: MPO / MTP-LCUPC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 10SZT.
    Cena: 1-10usd/pcs
    Szczegóły pakowania: Indywidualne pudełko lub zgodnie z życzeniem klienta
    Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Numer modelu: MPO MTP do LC Średnica kabla: 3,0 mm
    Liczba włókien: 8,12, 24 Utrata wkładania: mniej niż 0,3 dB
    Długość: 1 metr lub dostosowany Przeprowadź test geometrii lub teraz: 100% minęło
    Rodzaj polerowania:: PC, APC Długość:: dostosować
    Orzecznictwo: ISO9001:2015

    Wielożyłowe zespoły kabli MPO / MTP umożliwiają szybkie wdrażanie okablowania szkieletowego o wysokiej gęstości w centrach danych i innych środowiskach o wysokiej zawartości światłowodów, zmniejszając czas instalacji i rekonfiguracji sieci oraz koszty, są one używane do łączenia kaset, samolotów lub wentylatorów.
    Oferowany jest w typach światłowodów w standardowych wersjach 8, 12, 24 lub 48 rdzeni przy użyciu zwartej i wytrzymałej struktury mikro-kabli.
    Oferowane są wersje elitarne o niskich stratach, charakteryzujące się niską tłumiennością wtrąceniową w wymagających sieciach o dużej prędkości, w których budżety mocy są krytyczne.
    Kompaktowy kabel optymalizuje wykorzystanie kolei linowych i poprawia przepływ powietrza.
    Te kable MPO / MTP są zbudowane z komponentów najwyższej jakości.


    Aplikacje

    1. Sieć dostępu do systemu optycznego
    2. Kanał światłowodowy sieci pamięci masowej
    3. Architektury o wysokiej gęstości
    4. Sieć transmisji danych

    Cechy i zalety

    1. Wykorzystaj złącza MPO / MTP
    2. Szybkie wdrożenie
    3. Fabrycznie zakończone
    4. Zgodny z dyrektywą 2002/95 / WE (RoHS) i REACH SvHC
    5. Złącze MPO jest zgodne z IEC-61754-7 i EIA / TIA-604-5
    6. 100% testowane (dane testowe dostarczone)
    7. Kabel o dużej gęstości
    8. Zoptymalizowana wydajność

    Specyfikacje

    Edytor tekstu sformatowanego, longKeySpecificationList, naciśnij ALT 0, aby uzyskać pomoc

    Parametr
    Tryb Tryb pojedyńczy Wielomodowy
    Polskie PC, APC PC
    Utrata wkładania Standard ≤0,7dB ≤0,5dB
    Elite Low Loss ≤0,35dB ≤0,3dB
    Strata zwrotna PC ≥ 50 dB; APC ≥ 60 dB ≥30 dB
    Długość fali testowej 1310/1550 nm 850/1310 nm
    Trwałość (500 krycia) ≤0,2dB
    temperatura robocza -20 ℃ ~ + 70 ℃
    Temperatura przechowywania -40 ℃ ~ + 85 ℃
    Ognioodporne IEC 60794-2-30
    Zgodność ze standardami RoHS, IEC i GR-326
    Specyfikacja
    Typ włókna OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
    Typ przewodu 8, 12, 24, 48, 72, 96, 144 rdzenie
    Średnica kabla 3,0 mm (8 lub 12 lub 24 rdzeń), 5,5 (24 punkty) lub Dostosowane
    Kurtka kablowa LSZH, OFNR, OFNP
    Długość (M) 0,3 m, 1 m, 2 m, 5 m, 10 m, 25 m, 50 m, 100 m



    Przewaga konkurencyjna
    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność jakości produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy oraz Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)