SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Adapter

Adapter światłowodowy LC APC dupleks bez adaptera LC adaptera kołnierzowego

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Adapter światłowodowy LC APC dupleks bez adaptera LC adaptera kołnierzowego

    Chiny Adapter światłowodowy LC APC dupleks bez adaptera LC adaptera kołnierzowego dostawca
    Adapter światłowodowy LC APC dupleks bez adaptera LC adaptera kołnierzowego dostawca Adapter światłowodowy LC APC dupleks bez adaptera LC adaptera kołnierzowego dostawca Adapter światłowodowy LC APC dupleks bez adaptera LC adaptera kołnierzowego dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Place of Origin: Shenzhen(China)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: Adapter dupleksu LC / APC

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Cena: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu

    Adapter światłowodowy LC APC dupleks bez adaptera LC adaptera kołnierzowego

    Opakowania i dostawa

    Szczegóły pakowania: Plastikowe pudełko lub według życzenia klienta
    Szczegóły dostawy: 3 ~ 4 dni

    Adapter dwustronny LC / APC, adapter światłowodowy

    Adaptery łączników światłowodowych umożliwiają łączenie kabli w celu rozszerzenia sieci światłowodowej i wzmocnienia jej sygnału.
    Produkujemy łączniki wielomodowe i jednomodowe. Złącza wielomodowe są stosowane do dużych przesyłu danych w krótszych odstępach. Łączniki jednomodowe są stosowane w większych odległościach, w których przesyłane są mniej danych. Łączniki jednomodowe są typowo wybierane do urządzeń sieciowych w różnych biurach i są używane do urządzeń sieciowych w tym samym szkielecie centrum danych

    Adapter światłowodowy firmy DYS FIBER OPTIC Adapter światłowodowy Adapter dedykowany do różnych typów adapterów, w tym FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, D4, MPO, FC-SC, FC-ST, SC-ST, LC- LC-SC etc.Integrative budowy złącza, dobre i niskie straty wstawiania i wysoki powrót można zaspokoić wymagania szybkiego, dokładnego, trwałego i trwałego połączenia w różnych środowiskach!

    Podanie

    System CATV

    Telekomunikacja

    Sieci optyczne

    Urządzenia do testów / pomiarów

    Włókno do domu

    Cecha:

    Wysoka precyzja rozmiaru;

    Dobra powtarzalność;

    Dobra zmienność;

    Dobra stabilizacja temperatury. Wysoki noszony.

    DANE TECHNICZNE
    Utrata wkładania <0,20 dB
    Podłącz i odłącz siłę 200-600 (g / f)
    Trwałość Wtyczkę i odlacznik 1000times
    temperatura robocza -40 + 75
    ZAMAWIANIE OPCJI
    Materiał obudowy Materiał rękawów Kanał Podanie
    Mosiądz niklowany Cyrkon Simplex LC / UPC, LC / APC
    miedź dupleks LC / UPC, LC / APC

    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001 , firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; A także dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)