Orange Duplex FC to LC Optical Fiber Patch Cord for Access Network

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Model Number: LC-FC
Zapłata:
Minimum Order Quantity: 10pcs
Cena: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union or Paypal
Supply Ability: 500000PCS / Month

Szczegóły informacji

Miejsce pochodzenia:: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa:: DYS / OEM
Numer modelu:: LC-FC Certyfikat:: ISO9001, ROHS

opis produktu

LC-FC Duplex Światłowód Patch Cord

Szczegóły:

  • Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynentalne)
  • Nazwa marki: DYS / OEM
  • Numer modelu: LC-FC
  • Utrata połączenia: <0.2db
  • Strata powrotu: > 45dB
  • Certyfikat: ISO9001, ROHS
  • Długość: Dostosuj


Aplikacje:

1. FTTX / FTTA / FTTH

2. Systemy telekomunikacyjne / CATV

3. Dostęp do sieci


Dane techniczne:

Parametry

Standardowe zestawy kabli światłowodowych

Typ włókna

SM (G.652 / G.657A)

MM (OM1 / OM2 / OM3)

Materiały kurtek

LSZH / OFNR / PVC

Typ złącza

SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000

Materiały rusztowe

Ceramiczny

Testowanie długości fali

1310 ± 30/1550 ± 30nm

850 ± 30/1300 ± 30nm

Straty wstawiania (dB)
TIA / EIA-455-107

≤ 0,3 dB
(PC / UPC / APC)

≤ 0,3 dB
(PC / UPC)

Strata powrotu (dB)
TIA / EIA-455-107

≥45dB (PC / UPC)
≥ 55dB (APC)

≥35dB (PC / UPC)

Wymienność

≤ 0.2dB

Zespoły kablowe

Pasek Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out

Temperatura pracy (° C)

-10 ~ + 70

Temperatura składowania (° C)

-40 ~ +85

Pakiet

1unit / torba




Przewaga konkurencyjna:
DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; Oraz dobra obsługa posprzedażna, aby zyskać zaufanie klientów, produktów wysyłanych do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.