SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Transceiver

RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 20km

Im Online Czat teraz
Certyfikaty
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
Opinie klientów
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 20km

Chiny RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 20km dostawca
RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 20km dostawca RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 20km dostawca RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 20km dostawca RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 20km dostawca RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ Bi-Directional Transceiver, 20km dostawca

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Model Number: SFP+ BIDI,10G SFP+,20km
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Zgodny z RoHS 10Gb / s SFP + dwukierunkowy nadajnik-odbiornik, zasięg 20 km

1270 / 1330nm TX / 1330/1270 nm RX

CECHY PRODUKTU

● Obsługuje szybkości transmisji danych 9,95 Gb / s do 10,3 Gb / s

● Simplex LC Connector Bi-Directional SFP + Transceiver optyczny

● Zgodny z cyfrową diagnostyką SFF-8472

● Hot plug -able

● Nadajnik laserowy DFB 1: 1270nm, odbiornik 1330nm

2: 1330nm Nadajnik laserowy DFB, odbiornik 1270nm

● Temperatura obudowy: od 0 do 70 ° C

● Do 20 km na SMF 9 / 125um

● Zgodny z IEEE 802.3ae 10GBASE-LR i 10GBASE-LW

● Zgodność z SFP + MSA SFF-8431

APLIKACJE

● 10GBASE-LR przy 10,3125 Gb / s

● Inne łącza optyczne

● 10GBASE-LW przy 9,953 Gb / s

DIAGRAM FUNKCJONALNY

ABSOLUTNE MAKSYMALNE RATINGI

Parametr

Symbol

Min.

Max.

Jednostka

Uwaga

Napięcie zasilania

Vcc

-0,5

4.0

V

Temperatura przechowywania

-40

85

DO

Względna wilgotność

85

%

Uwaga: Naprężenie przekraczające maksymalne bezwzględne wartości znamionowe może spowodować trwałe uszkodzenie modułu

GERERALNA CHARAKTERYSTYKA OPERACYJNA

Parametr

Symbol

Min.

Typ

Max.

Jednostka

Uwaga

Szybkość przesyłania danych

Ethernet

10.3125

Gb / s

Fibre Channel

10,518

Napięcie zasilania

Vcc

3.13

3.3

3,47

V

Vcc

V

Prąd zasilania

Icc 5

mama

Icc 3

400

mama

Temp.

Tc

0

70

DO

CHARAKTERYSTYKA WEJŚCIA / WYJŚCIA ELEKTRYCZNEGO

l Nadajnik

Parametr

Symbol

Min.

Typ

Max.

Jednostka

Uwaga

Różn. wahanie napięcia wejściowego

120

820

mVpp

1

Tx Wyłącz wejście

H

VIH

2.0

Vcc + 0.3

V

L

VIL

0

0,8

Wyjście błędu Tx

H

VOH

2.0

Vcc + 0.3

V

2

L

VOL

0

0,8

Wejście Diff. Impedancja

Zin

100

Ω

l Odbiornik

Parametr

Symbol

Min.

Typ

Max.

Jednostka

Uwaga

Różn. wahanie napięcia wyjściowego

340

650

800

mVpp

3

Wyjście Rx LOS

H

VOH

2.0

Vcc + 0.3

V

2

L

VOL

0

0,8

Uwaga 1) TD +/- są wewnętrznie sprzężone prądem przemiennym z różnicowym zakończeniem 100Ω wewnątrz modułu.

Uwaga 2) Tx Fault i Rx LOS są wyjściami typu open collector, które należy podciągnąć za pomocą rezystorów o wartości od 4,7k do 10kΩ na płycie głównej. Podnieś napięcie między 2,0 V a Vcc + 0,3 V.

Uwaga 3) Wyjścia RD +/- są wewnętrznie sprzężone prądem przemiennym i powinny być zakończone za pomocą 100 Ω (różnicowy) na urządzeniu SERDES.

CHARAKTERYSTYKA OPTYCZNA

l Nadajnik

Parametr

Symbol

Min.

Typ

Max.

Jednostka

Uwaga

Działająca długość fali

1260

1270

1280

nm

1320

1330

1340

Zdrowaśka. moc wyjściowa (Enabled)

Po

-3

3

dBm

1

Współczynnik ekstynkcji

ER

4.5

dB

1

Szerokość spektralna RMS

Δλ

1

nm

Czas narastania / opadania (20% ~ 80%)

Tr / Tf

50

ps

2

Optyczna amplituda modulacji

OMA

-6.2

dBm

Kara za rozproszenie

1

dB

Wyjście Oko optyczne

Zgodny z IEEE 0802.3ae

l Odbiornik

Parametr

Symbol

Min.

Typ

Max.

Jednostka

Uwaga

Działająca długość fali

1320

1330

1340

nm

1260

1270

1280

Wrażliwość

Psen

-14.4

dBm

3

Min. przeciążać

Pimax

0,5

dBm

LOS Assert

Rocznie

-30

dBm

LOS Odmówić

Pd

-16

dBm

Histereza LOS

Pd-Pa

0,5

4

dB

Uwaga 1) Zmierzona przy 10,3125b / s przy PRBS 2 31-1 wzorzec testowy NRZ.

Uwaga 2) 20% ~ 80%

Uwaga 3) W najgorszym przypadku ER, zmierzone przy 10,3125 Gb / s przy PRBS 2 31 - 1 NRZ wzór testowy dla BER <1x10 -12

PIN DEFINICJE I FUNKCJE

Kołek

Symbol

Nazwa / opis

1

VEET [1]

Nadajnik uziemienia

2

Tx_FAULT [2]

Usterka nadajnika

3

Tx_DIS [3]

Wyłączenie nadajnika. Moc lasera wyłączona na wysokim lub otwartym

4

SDA [2]

2-przewodowa linia danych interfejsu szeregowego

5

SCL [2]

2-przewodowa linia zegara szeregowego interfejsu

6

MOD_ABS [4]

Moduł nieobecny. Uziemione w module

7

RS0 [5]

Stawka Wybierz 0

8

RX_LOS [2]

Wskaźnik utraty sygnału. Logiczne 0 oznacza normalne działanie

9

RS1 [5]

Stawka Wybierz 1

10

VEER [1]

Strefa odbiornika

11

VEER [1]

Strefa odbiornika

12

R & D-

Odbiornik Odwrócił dane. AC w połączeniu

13

RD +

Odbiornik DATA się. AC w połączeniu

14

VEER [1]

Strefa odbiornika

15

VCCR

Zasilacz odbiornika

16

VCCT

Zasilanie nadajnika

17

VEET [1]

Nadajnik uziemienia

18

TD +

Dane przetwornika w. AC Coupled

19

TD-

Przetwornik odwrócił dane w. Sprzężone AC

20

VEET [1]

Nadajnik uziemienia

Uwagi :

[1] Masa obwodu modułu jest odizolowana od masy podstawy modułu w module.

[2] .musi być podniesiony z 4.7k - 10k omów na płycie głównej do napięcia między 3,15V i 3,6V.

[3] Tx_Disable to styk wejściowy z wtyczką 4,0 kΩ do 10 kΩ do VccT wewnątrz modułu.

[4] Mod_ABS jest podłączony do VeeT lub VeeR w module SFP +. Host może wyciągnąć ten kontakt do Vcc_Host z rezystorem w zakresie od 4,7 kΩ do 10 kΩ.Mod_ABS ma zapewniony "High", gdy moduł SFP + jest fizycznie nieobecny w gnieździe hosta.

[5] RS0 i RS1 są wejściami modułu i są ciągnięte nisko do VeeT z> 30 kΩ rezystorami w module.

TYPOWY OBWÓD INTERFEJSU

Zalecany filtr zasilania

Uwaga: Induktory o rezystancji DC mniejszej niż 1Ω powinny być stosowane w celu utrzymania wymaganego napięcia na styku wejściowym SFP z napięciem zasilania 3.3V. Gdy używana jest zalecana sieć filtrująca zasilanie, gorące podłączenie modułu nadawczo-odbiorczego SFP spowoduje prąd rozruchowy nie większy niż 30 mA większy niż wartość stanu ustalonego

WYMIARY OPAKOWANIA

INFORMACJE O ZAMAWIANIU

Numer części

Opis

DYS-SFP + -WDM-1220

SFP + Plus BiDi, 10,3125 Gb / s, 1270 nm, 20 km, 0 ~ 70 ℃, z DDM

DYS-SFP + -WDM-1320

SFP + Plus BiDi, 10,3125 Gb / s, 1330nm, 20 km, 0 ~ 70 ℃, z DDM

Szczegóły kontaktu
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

Tel: +8613590228527

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)