SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptical Fiber Splitter

SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss

    Chiny SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: 1*16 PLC

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 10
    Cena: US
    Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
    Delivery Time: in 3 days
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Numer modelu:: 1 * 16 Długość: 1m, 1,5 m, 2 m lub długości niestandardowej
    Ferrule polski: APC, UPC, PC

    SC / APC 1 * 16 Moduł rozdzielacza światłowodu PLC do montażu w szafie rackowej Niska nadmiar strat

    Szybkie szczegóły

    • Nazwa marki: DYS / OEM
    • Numer modelu: 1 * 16
    • Długość: Dostosuj
    • Złącze: FC, SC, LC, ST ...
    • Ferrule polski: APC, UPC, PC
    • Luzowa średnica rury: 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm
    • Współczynnik podziału: 1: 2, 1: 4, 1: 8, 1:16, 1:32, 2:16 .....
    • Certyfikat: ISO9001, ROHS

    Aplikacje

    Telekomunikacja dalekosiężna

    Systemy CATV i czujniki światłowodowe

    Sieć lokalna

    Specyfikacje wydajności

    1 × N   P L C   Rozłupnik   (Wymierzony   A t   Ro o m   Temperament ure   i   Ex c ludes   Konwencja o r   utrata)

     

     

    T y pe

     

    1 × 2

     

    1 × 4

     

    1 × 8

     

    1 x 16

     

    1 × 32

     

    1 x 64

     

    Fi be r   T y p e

     

    SM9 / 125, G657A1, G657A2, YOFC, Fujikura , C orning ,

     

    Obsluga robocza (nm)

     

    126 0 ~ 16 5 0

     

     

    Utrata wkładania (dB)

     

    T y pical

     

    4.0

     

    7.2

     

    10. 3

     

    13. 8

     

    16. 8

     

    20.2

     

    (P / S) Maks

     

    4.2

     

    7.4

     

    10.5

     

    14

     

    17

     

    20.4

     

    Utrata   Uniformy (dB)

     

    Max

     

    0,8

     

    0,8

     

    0,8

     

    1. 0

     

    2,0

     

    2. 0

     

    Polaryzacja D epe n dent Los s (dB)

     

    Max

     

    0,1

     

    0,1

     

    0,2

     

    0,2

     

    0,2

     

    0,2

     

    Dyrekcja ( y )

     

    Min

     

    50

     

    Strata powrotu (dB)

     

    Min

     

    UPC : 50

    APC: 60

     

    Działanie urządzenia ()

     

    - 4 0 ~ 85

     

    Przechowywanie   T e mperatura ()

     

    -40 ~ 85

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)