SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptical Fiber Connectors

SC/APC Single Optical Fiber Connectors

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    SC/APC Single Optical Fiber Connectors

    Chiny SC/APC Single Optical Fiber Connectors dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: SC/APC Optic Fiber Connectors

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Cena: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu

    Pojedyncze złącza światłowodowe SC / APC

    Szczegóły:

    Numer modelu: SC / APC

    Utrata wkładu: <= 0,3 dB

    Strata powrotu: > = 40dB

    Temperatura robocza: -40 do +85

    Szczegół:

    Łączniki FAST są fabrycznie wstępnie wypolerowanymi polami, które można instalować w terenie, co całkowicie eliminuje potrzebę polerowania ręcznego w terenie. Sprawdzona mechaniczna technologia zgrzewania gwarantująca precyzyjne wyrównanie włókien, fabrycznie utwardzony stub włókna i żel zawierający indeks dopasowany do celu zapewniają natychmiastowe zakończenie niskiej jakości w przypadku pojedynczych lub wielomodowych włókien światłowodowych.

    Łączniki FAST są kompatybilne z włóknami światłowodowymi 250um i 900um oraz powlekarką 900um, 2mm i 3mm. Wszystkie podstawowe typy włókien są obsługiwane, a każde złącze jest kodowane kolorami według wymagań standardowych w przemyśle, aby pomóc w identyfikacji podczas i po instalacji.

    cechy

    • Prepublika, fabrycznie wypolerowana pierścień
    • Nie wymaga epoksydów
    • Precyzyjne wyrównanie mechaniczne zapewnia niską stratę
    • Włókno może być ponownie osadzone
    • Obudowa 900um wyposażona jest w każde złącze
    • VFL może być używany do potwierdzenia, że ​​włókno jest prawidłowo zainstalowane
    • Spełnia wymagania dotyczące wydajności TIA / EIA 568A
    • Spełnia wymagania interfejsu TIA / EIA 604 (FOCIS)

    Aplikacje

    • Środowisko premiowe
    • Połączenia w biurku w środowiskach sieci LAN
    • Płyty światłowodowe
    • Zakończenie urządzeń bezpośrednich
    • Fiber do aplikacji typu abonenta (FTTx)
    • Wymogi dotyczące napraw / wymiany
    • Przewody testowe urządzeń

    Dane techniczne:

    Pozycja Tryb pojedyńczy Tryb wielofunkcyjny
    Utrata wkładania 0,3 dB ≦ 0,3 bB
    Utrata zwrotu 40dB
    temperatura robocza -40 ℃ ~ + 85 ℃
    Specyfikacja korpusu ceramicznego Odchylenia koncentryczne 125.5um: ≦ 1um 127um odchylenia współśrodkowe: ≦ 3um
    Odpowiednie włókno 9 / 125um 50 / 125um, 62,5 / 125um

    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, zapewniające stabilność produktu i doskonałe wyniki; Oraz dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)