SC-Duplex Optical Receptacle , 10G X2 Fiber Optics Transceiver

Szczegóły Produktu:
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: transceiver światłowodowy Modelu: Transceiver 10G
Feture: Dwustronne gniazdo optyczne SC-Duplex Wsparcie: MDIO, DOM
Zgodny: X2 MSA Certyfikacja: ISO9001, ROHS

opis produktu

Szybkie Szczegóły

1. Miejsce pochodzenia: CN, Guangdong, Chiny (kontynent)

2. Nazwa marki: DYS

3. Numer modelu: Transceiver 10G

4.Certifaction: ISO9001, ROHS

Feture

1.SC-Duplex Optical Receptacle

2.MDIO, DOM Support

3.APD Photo-detektor

4. Niezgodne z X2 MSA

5. Temperatura handlowa wynosiła od -40 ° C do 8 ° C (opcjonalnie)

6. Zgodne produkty zgodne z RHS

7. Dostosowanie do aplikacji IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR

Dane techniczne

Part No.

Pakiet (bps / Hz)

Szybkość przesyłania danych

Tx (nm)

Pout (dBm)

Rx

Czułość (dBm)

Temperatura ° C

Dosięgnąć

Inna opcja

X2-SR

X2

10G

850nm VCSEL

4

KOŁEK

≤-11,1

-40 ° C-85 ° C

220m

DDM RoHS

X2-LR

X2

10G

850nm VCSEL

-2

KOŁEK

≤-14,4

-40 ° C-85 ° C

10 km

DDM RoHS

X2-ER

X2

10G

850nm VCSEL

2

APD

≤-16

-40 ° C-85 ° C

40 km

DDM RoHS

X2-ZR

X2

10G

850nm VCSEL

4

APD

≤-23

-40 ° C-85 ° C

80 km

DDM RoHS

Przewaga konkurencyjna

DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych oraz krajów Azji Południowo-Wschodniej.