SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptical Fiber Patch Cord

SC / UPC - SC / UPC Optyczny przewód światłowodowy Duplex Multimode Green Color

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    SC / UPC - SC / UPC Optyczny przewód światłowodowy Duplex Multimode Green Color

    Chiny SC / UPC - SC / UPC Optyczny przewód światłowodowy Duplex Multimode Green Color dostawca
    SC / UPC - SC / UPC Optyczny przewód światłowodowy Duplex Multimode Green Color dostawca SC / UPC - SC / UPC Optyczny przewód światłowodowy Duplex Multimode Green Color dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: Optyczny przewód światłowodowy

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 1
    Cena: 1 USD
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3days
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Miejsce pochodzenia:: Zhejiang, Chiny Numer modelu:: Patch cord światłowodowy
    Typ złącza:: SC / LC / ST / FC / E2000 / MTRJ / DIN / D4 Kurtka z włókna: 0,9 mm / 2,0 mm / 3,0 mm
    Rdzeń światłowodowy: simpleks, dupleks Strata zwrotna: ≥55 dB (MM)
    Wstaw stratę: ≤ 0,30 dB Kurtka: Riser (OFNR), Plenum (OFNP), LSZH
    Długość: 1 m, 2 m, 5 m, dostosowane Orzecznictwo: ISO9001, ROHS
    Kontrola jakości: 100% test przed wysyłką

    Światłowód jest dostępny w wersjach jednomodowych i wielomodowych.

    Światłowód w wersji jednomodowej i wielomodowej jest dostarczany z ceramiczną nasadką z cyrkonu z polerowanym PC, UPC, profilem APC i wypukłym końcem sferycznym.

    Te typy powierzchni czołowych pozwalają na szybsze polerowanie oraz niskie odbicie wsteczne i utratę optyczną, zapewniając jednocześnie maksymalną powtarzalność

    PODANIE

    1. Telekomunikacja

    2. CATV, LAN, MAN, WAN, Test & Measurement

    3. Przemysł wojskowy

    4. Medyczne

    FUNKCJE

    1. Niska tłumienność wtrąceniowa i utrata odbicia wstecznego

    2. Końcowa powierzchnia czołowa

    3. Doskonała wytrzymałość mechaniczna

    4. Dobra w powtarzalności

    5. Dobra w zamian

    6. Zielona produkcja, CE, RoHS Standard

    ZALETY PRODUKTÓW
    1. Materiał ceramicznej okucia: stabilna jakość cyrkonu i łatwa do polerowania
    2. Dobra pojemność (łączniki o wadze 20–30 K każdego dnia)
    3. Szybki czas dostawy (5-7 dni)
    4. Zgodność z systemem jakości ISO9001
    5. 100% testowanie przed wysyłką
    6. 3D przeszedł testy z opcją dla raportu
    7. Wszystkie rodzaje złączy dla opcji (SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, MPO / MTP, ODC, ODLC, SMA905 itd.)

    PARAMETRY PRODUKTU


    Tryb Tryb pojedyńczy Wielomodowy
    Polskie UPC APC PC
    Utrata wkładania ≤0,30dB ≤0,20dB ≤0,20dB
    Strata zwrotna ≥50 dB ≥ 60 dB ≥30 dB
    Długość fali testowej 1310/1550 nm 850/1310 nm
    Trwałość (500 krycia) ≤0,2dB
    temperatura robocza -40 ℃ ~ + 60 ℃
    Temperatura przechowywania -45 ℃ ~ + 85 ℃
    Ognioodporne IEC 60794-2-30
    Zgodność ze standardami ROHS, IEC i GR-326

    Typ włókna Tryb pojedyńczy: (1) 9/125-G652D (2) 9/125-G655 (3) 9/125-G657A, G657A2 (4) 9/125-G657B3
    Multimode: (5) 50/125-OM2 (6) 62,5 / 125-OM1 (7) 50/125-OM3 (8) 50/125-OM4 (9) 50/125-OM5
    Fibre Brand YOFC, Corning, Sumitomo, Fujikura
    Złącze SC / PC, SC / APC, LC / PC, LC / APC, FC / PC, FC / APC, ST / PC, E2000 / PC, E2000 / APC, MU / PC, MTRJ / Kobieta, MTRJ / Mężczyzna, MPO / MTP, DIN / PC, SMA / PC, D4 / PC
    Typ przewodu Simplex, Duplex
    Średnica kabla 0,9 mm, 1,2 mm, 1,6 mm, 1,8 mm, 2,0 mm, 2,8 mm, 3,0 mm, 4,1 mm
    Kurtka kablowa PVC, OFNR, LSZH, OFNP
    długość (M) 0,5 m, 1 m, 2 m, 5 m, 10 m, 25 m, 50 m, 100 m… Dostosowane

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)