SC / UPC 1x32 PLC Rozdzielacz światłowodowy ABS Moduł FTTH 1260 ~ 1650 nm

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Numer modelu: 1 * 32 rozdzielacz PLC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Payment Terms: L/C,T/T
Supply Ability: 500000PCS / Month

Szczegóły informacji

Miejsce pochodzenia:: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa:: DYS
Model Number:: 1x32 PLC splitter module operating wavelength:: 1260~1650nm
typ przesyłki:: Skrzynia ABS typu mini, cable diameter:: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
connector tyep:: SC, FC, LC, ST certification:: ISO9001, ROHS

opis produktu

SC / UPC 1x32 PLC splitter światłowodowy Moduł ABS do FTTH

Dane techniczne

Konfiguracje 1xN do 64 portów

Konfiguracje 2xN do 64 portów

Niska strata wtrąceniowa i PDL

Rozdzielacz plc 1 xN lub 2 xN do zastosowań FTTH:

Kluczowe cechy

Kompaktowy pakiet - wygodny dla małych aplikacji i obszarów o dużej gęstości

Zgodny z Telcordia GR-1209 i GR-1221-CORE

Materiał płaszcza o znamionowej temperaturze pracy od -40 do +85 ° C

Zginać niewrażliwe włókno G657A

Niska strata wtrąceniowa i PDL

Wysoki współczynnik wygaszania polaryzacji i doskonała jednolitość

Oferuj unikalne projekty i konfiguracje oraz wspieraj standardowe aplikacje branżowe

Aplikacje

Wdrożenia FTTx (GPON / BPON / EPON)

Linki CCTV / CATV

Access / Metro Networks

Telekomunikacja dalekiego zasięgu

Dane techniczne rozgałęźnika 1 × N PLC

Porty 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Długość fali roboczej (nm) 1260 ~ 1650
Strata wtrąceniowa (dB) Max (P / S) 3,8 / 4,0 7,1 / 7,3 10,2 / 10,5 13,5 / 13,7 16,5 / 16,8 20,5 / 21,0
Jednorodność strat (dB) Max 0,6 0,6 0,8 1.2 1.5 2.5
PDL (dB) Max 0,15 0,15 0,25 0,3 0,3 0,3
Strata powrotna (dB) Min UPC: 50 APC: 55
Kierunkowość (dB) Min 55
Światłowód standardowy Bend Insensitive SM Single Fibre (ITU G.657A)
Światłowód wyjściowy standardowy Bend Insensitive SM Ribbon Fibre (ITU G.657A)
Standardowy kolor wyjściowy Niebieski, pomarańczowy, zielony, brązowy, szary, biały, czerwony, czarny (TIA / EIA 598-B)
Maksymalna moc optyczna (mw) 300
Zakres wilgotności (rh) 5% ~ 85%
Temperatura pracy (° C) -40 ~ + 85
Temperatura przechowywania (° C) -40 ~ + 85
Opcje złącza FC / SC / LC / ST / MU / E2000
Opcje pakowania Gołe urządzenie * Mini Tube * Moduł ABS * LGX Box * 19 '' / 23 '' do montażu w szafie
* Zgodny z Telcordia GR-1221-CORE i G-1209-CORE.
* Specyfikacja premium dostępna na żądanie. (P / S: klasa premium / klasa standardowa)
* Typowa wartość przy + 23 ° C bez strat złącza.

Dane techniczne rozgałęźnika 2 × N PLC

Porty 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Długość fali roboczej (nm) 1260 ~ 1650
Strata wtrąceniowa (dB) Max (P / S) 4.1 / 4.3 7,4 / 7,6 10,8 / 11,0 14,3 / 14,5 17,3 / 17,5 20,7 / 21,5
Jednorodność strat (dB) Max 0,8 0,8 1.5 2.0 2.5 2.5
PDL (dB) Max 0.2 0.2 0,3 0,4 0,4 0,4
Strata powrotna (dB) Min UPC: 50 APC: 55
Kierunkowość (dB) Min 55
Światłowód standardowy Bend Insensitive SM Dual Fibre (ITU G.657A)
Światłowód wyjściowy standardowy Bend Insensitive SM Ribbon Fibre (ITU G.657A)
Standardowy kolor wyjściowy Niebieski, pomarańczowy, zielony, brązowy, szary, biały, czerwony, czarny (TIA / EIA 598-B)
Maksymalna moc optyczna (mw) 300
Zakres wilgotności (rh) 5% ~ 85%
Temperatura pracy (° C) -40 ~ 85
Temperatura przechowywania (° C) -40 ~ 85
Opcje złącza FC / SC / LC / ST / MU / E2000
Opcje pakowania Gołe urządzenie * Mini Tube * Moduł ABS * LGX Box * 19 '' / 23 '' do montażu w szafie

* Zgodny z Telcordia GR-1221-CORE i G-1209-CORE.
* Specyfikacja premium dostępna na żądanie. (P / S: klasa premium / klasa standardowa)
* Typowa wartość przy + 23 ° C bez strat złącza.

Przewaga konkurencyjna

DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy posiadające dobre zaplecze i wykwalifikowane zarządzanie zasobami ludzkimi w celu zapewnienia stabilności jakości produktu i doskonałej wydajności; oraz dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.