SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptical Fiber Splitter

SC/UPC Connector 1*4 PLC Fibre Optic Cable Splitter For FTTx Deployments

Im Online Czat teraz
Certyfikaty
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
Opinie klientów
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

SC/UPC Connector 1*4 PLC Fibre Optic Cable Splitter For FTTx Deployments

Chiny SC/UPC Connector 1*4 PLC Fibre Optic Cable Splitter For FTTx Deployments dostawca

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shenzhen
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Model Number: SC/UPC PLC 1*4

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 10pcs
Cena: 2.5usd
Packaging Details: as customerized
Delivery Time: 5~7 working days
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Rozdzielacz optyczny PLC 1 * 4, ze złączem SC / UPC

Szybkie Szczegóły

Nazwa handlowa:   DYS

Numer modelu:   1 * 4 PLC

Tryb:   Tryb pojedyńczy

Strata wtrąceniowa ≤0,5 dB

Max. Moc optyczna (mw): 300

Return Loss (dB): UPC: 50 APC: 60

Temperatura pracy (° C): -40 ~ 85

Opcje złącza : FC / SC / LC / ST / MU / E2000

Kluczowe cechy

Kompaktowa obudowa - wygodna dla małych aplikacji i obszarów o dużej gęstości

Telcordia GR-1209 i GR-1221-CORE Zgodny

Wyściółka Materiał Zgodny z temperaturami roboczymi od -40 do +85 ° C

Ugięcie Niewrażliwe włókno G657A

Low Loss Insertion i PDL

Wysoki wskaźnik ekstynkcji polaryzacji i doskonała jednolitość

Oferta Unikalne projekty i konfiguracje i obsługa Standardowe aplikacje przemysłowe

Aplikacje

Wdrożenia FTTx (GPON / BPON / EPON)

Łącza CCTV / CATV

Access / Metro Networks

Telekomunikacja dalekiego zasięgu

Specyfikacja 1 × N PLC Splitter

Porty

1 × 2

1 × 4

1 × 8

1 × 16

1 × 32

1 × 64

Długość robocza (nm)

1260 ~ 1650

Strata wtrąceniowa (dB)

Maks. (P / S)

3.8 / 4.0

7.1 / 7.3

10,2 / 10,5

13,5 / 13,7

16,5 / 16,8

20,5 / 21,0

Utrata równości (dB)

Max

0,6

0,6

0,8

1.2

1.5

2.5

PDL (dB)

Max

0,15

0,15

0,25

0.3

0.3

0.3

Return Loss (dB)

Min

UPC: 50 APC: 55

Kierunkowość (dB)

Min

55

Standardowe wejście światłowodowe

Bend Insensitive SM Single Fibre (ITU G.657A)

Standardowe włókno wyjściowe

Ugnij niewrażliwe włókna wstążki SM (ITU G.657A)

Standardowy kolor wyjściowy

Niebieski, pomarańczowy, zielony, brązowy, szary, biały, czerwony, czarny (TIA / EIA 598-B)

Max. Moc optyczna (mw)

300

Zakres wilgotności (rh)

5% ~ 85%

Temperatura robocza (℃)

-40 ~ + 85

Temperatura przechowywania (℃)

-40 ~ + 85

Opcje złącza

FC / SC / LC / ST / MU / E2000

Opcje pakowania

Nagłe urządzenie * Mini Tube * Moduł ABS * LGX Box * 19 '' / 23 '' Stelaż do montażu w stojaku

* Telcordia GR-1221-CORE i G-1209-CORE Zgodny.
* Specyfikacja premium dostępna na życzenie. (P / S: Premium Grade / Standard Grade)
* Typowa wartość przy + 23 ℃ bez strat w złączach.

Przewaga konkurencyjna

DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych oraz krajów Azji Południowo-Wschodniej.

Szczegóły kontaktu
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

Tel: +8613590228527

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)