SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptical Fiber Media Converter

SFP LC SC Szybki gigabitowy konwerter światłowodowy RJ45 Wspierający kontrolę przepływu

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    SFP LC SC Szybki gigabitowy konwerter światłowodowy RJ45 Wspierający kontrolę przepływu

    Chiny SFP LC SC Szybki gigabitowy konwerter światłowodowy RJ45 Wspierający kontrolę przepływu dostawca
    SFP LC SC Szybki gigabitowy konwerter światłowodowy RJ45 Wspierający kontrolę przepływu dostawca SFP LC SC Szybki gigabitowy konwerter światłowodowy RJ45 Wspierający kontrolę przepływu dostawca SFP LC SC Szybki gigabitowy konwerter światłowodowy RJ45 Wspierający kontrolę przepływu dostawca SFP LC SC Szybki gigabitowy konwerter światłowodowy RJ45 Wspierający kontrolę przepływu dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: Konwerter mediów szeregowych DYS1100SS

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 10SZT.
    Cena: 1-10usd/pcs
    Szczegóły pakowania: Indywidualne pudełko lub na życzenie klienta
    Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Numer modelu: DYS1100SS Serial Media Converter Typ portu: Konwerter mediów światłowodowych
    Szybkość przesyłania danych: 10/100 / 1000M Włókna typu: Tryb pojedynczy / tryb multi
    Typ zasilania: Zasilanie wewnętrzne / zewnętrzne Gwarancja: 2 lata
    Orzecznictwo: RoHS, ISO9001

    1. Opis

    1) .1000m światłowodowy konwerter mediów jest prostym urządzeniem sieciowym, które umożliwia połączenie dwóch różnych typów mediów, takich jak skrętka z okablowaniem światłowodowym.

    2). Zostały wprowadzone do tej branży prawie dwie dekady temu i są ważne w łączeniu światłowodowych systemów okablowania z istniejącymi systemami okablowania strukturalnego opartymi na miedzi.

    3). Są one również wykorzystywane w sieciach miejskich (MAN) i usługach transportu danych dla klientów korporacyjnych.

    2. Główna funkcja

    1). Funkcja autonegocjacji umożliwia portom UTP automatyczne wybieranie 10/100 / 1000M i Full Duplex lub Half Duplex.

    2). Port UTP obsługuje połączenie auto-crossover MDI / MDI-X.

    3) .Multimode Fibre: maksymalna odległość do 224m / 550m

    Jednomodowe połączenie światłowodowe: maksymalna odległość do 120 km

    4). Wspieranie maksymalnie 1536-bajtowego pakietu Ethernet

    5). Wspomaganie kontroli przepływu

    6). Przyjmowanie wewnętrznego źródła zasilania

    3. Specyfikacja techniczna

    10/100 / 1000M SFP Szybki konwerter światłowodowy LC SC

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)