SFP LC SC Szybki gigabitowy konwerter światłowodowy RJ45 Wspierający kontrolę przepływu

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny)
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Numer modelu: Konwerter mediów szeregowych DYS1100SS
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: 1-10usd/pcs
Szczegóły pakowania: Indywidualne pudełko lub na życzenie klienta
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T / T lub L / C, Western Union lub Paypal
Możliwość Supply: 500000PCS / miesiąc

Szczegóły informacji

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa: DYS/OEM
Numer modelu: DYS1100SS Serial Media Converter Typ portu: Konwerter mediów światłowodowych
Szybkość przesyłania danych: 10/100 / 1000M Włókna typu: Tryb pojedynczy / tryb multi
Typ zasilania: Zasilanie wewnętrzne / zewnętrzne Gwarancja: 2 lata
Orzecznictwo: RoHS, ISO9001

opis produktu

1. Opis

1) .1000m światłowodowy konwerter mediów jest prostym urządzeniem sieciowym, które umożliwia połączenie dwóch różnych typów mediów, takich jak skrętka z okablowaniem światłowodowym.

2). Zostały wprowadzone do tej branży prawie dwie dekady temu i są ważne w łączeniu światłowodowych systemów okablowania z istniejącymi systemami okablowania strukturalnego opartymi na miedzi.

3). Są one również wykorzystywane w sieciach miejskich (MAN) i usługach transportu danych dla klientów korporacyjnych.

2. Główna funkcja

1). Funkcja autonegocjacji umożliwia portom UTP automatyczne wybieranie 10/100 / 1000M i Full Duplex lub Half Duplex.

2). Port UTP obsługuje połączenie auto-crossover MDI / MDI-X.

3) .Multimode Fibre: maksymalna odległość do 224m / 550m

Jednomodowe połączenie światłowodowe: maksymalna odległość do 120 km

4). Wspieranie maksymalnie 1536-bajtowego pakietu Ethernet

5). Wspomaganie kontroli przepływu

6). Przyjmowanie wewnętrznego źródła zasilania

3. Specyfikacja techniczna

10/100 / 1000M SFP Szybki konwerter światłowodowy LC SC