SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptical Fiber Connectors

Simplex SC UPC Fast Fiber Optics Connectors For Local Area Networks

Im Online Czat teraz
Certyfikaty
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
Opinie klientów
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Simplex SC UPC Fast Fiber Optics Connectors For Local Area Networks

Chiny Simplex SC UPC Fast Fiber Optics Connectors For Local Area Networks dostawca

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shenzhen
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Model Number: SC/UPC Optical Fiber Connectors

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 10pcs
Cena: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Simplex SC Złącza światłowodowe UPC do sieci lokalnych

Szybki podgląd:

Numer modelu: SC UPC MM

Utrata połączenia: <0.3db

Strata powrotu: > 45db

Typ włókna: Singlemode

Szczegół dostawy: W ciągu 3 dni

Aplikacje

1 • CATV


2 • Sieć telekomunikacyjna

3 • Optyczne przyrządy kontrolne


4 • Sieci lokalne


5 • Szerokie sieci


6 • Sieci przetwarzania danych

cechy


1 • Niska wartość utraty wstawiania


2 • Wysokie odbijanie odbicia


3 • Stabilność i wysoka niezawodność


4 • Precyzyjne złącze


5 • Doskonałe mechaniczne możliwości

6 • Buty w różnych kolorach

Specyfikacje

Pozycja Tryb pojedyńczy Tryb wielofunkcyjny
Utrata wkładania <0.2dB < 0,3bB
Test wciągania 1000 razy
temperatura robocza -40 ° C ~ + 85 ° C
Specyfikacja korpusu ceramicznego Odchylenia koncentryczne 125.5um: < 1um Odchylenia koncentryczne 127um: < 3um
Odpowiednie włókno 9 / 125um 50 / 125um, 62,5 / 125um

Przewaga konkurencyjna

DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; Oraz dobra obsługa posprzedażna, aby zyskać zaufanie klientów, produktów wysyłanych do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

Szczegóły kontaktu
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

Tel: +8613590228527

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)