SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Transceiver

Single-mode Fiber Optic Transceiver

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Single-mode Fiber Optic Transceiver

    Chiny Single-mode Fiber Optic Transceiver dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: transceiver jednomodowy Modelu: Transceiver SFP
    Certyfikat: ISO9001, ROHS Złącze: LC
    Zasilanie: 3,3 V Skrzynia biegów: Do 80 km

    Szybkie Szczegóły

    1. Miejsce pochodzenia: GUA, uangdong, Chiny (kontynent)

    2. Nazwa marki: DYS

    3. Numer modelu: transceiver SFP

    4.manufcturer: TAK

    5. Certyfikacja: ISO9001, ROHS

    Dane techniczne

    1. Pakiet SFP ze złączem LC

    2. Pojedynczy zasilacz + 3.3V

    3. Przekładnia do 80 km z włóknem jednomodowym

    Feture

    1. Pakiet SFP ze złączem LC
    2. Pojedynczy zasilacz + 3.3V
    3. Przekładnia do 80 km z włóknem jednomodowym
    4. zgodne z Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
    5.Eye Safety Zaprojektowany, aby spełniać Laser Class1, zgodny z IEC60825-1
    6. Zgodne produkty zgodne z RHS

    Dane techniczne

    Part No. Pakiet (bps / Hz) Szybkość przesyłania danych Tx (nm) Pout (dBm) Rx Czułość (dBm) Temperatura ° C Dosięgnąć Inna opcja
    H59-60L SFP 2.5G 1550nm DFB 0 ~ 5 KOŁEK ≤-25 0-70 ° C 60 km DDM RoHS
    H39-40L SFP 2.5G 1310nm DFB -5 ~ 0 KOŁEK ≤-22 0-70 ° C 40 km DDM RoHS
    H39-40L-D SFP 2.5G 1310nm DFB -5 ~ 0 KOŁEK ≤-22 0-70 ° C 40 km DDM RoHS
    H39-20L SFP 2.5G 1310nm DFB -8 ~ -3 KOŁEK ≤-22 0-70 ° C 20 km DDM RoHS
    G59-1BL SFP 1,25 G 1550nm DFB 0 ~ 5 APD ≤-32 0-70 ° C 120 km DDM RoHS
    G59-80L SFP 1,25 G 1550nm DFB 0 ~ 5 KOŁEK ≤-26 0-70 ° C 80 km DDM RoHS
    G39-20L SFP 1,25 G 1310nm FP -8 ~ -3 KOŁEK ≤-24 0-70 ° C 20 km DDM RoHS
    G88-05L SFP 1,25 G 850nm VCSEL -8 ~ -3 KOŁEK ≤-19 0-70 ° C 550m DDM RoHS
    E39-40L SFP 155M 1310nm FP -15 ~ -3 KOŁEK ≤-36 0-70 ° C 80 km DDM RoHS
    E39-20L SFP 155M 1310nm FP -15 ~ -3 KOŁEK ≤-36 0-70 ° C 40 km DDM RoHS

    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych oraz krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)