SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptical Fiber Connectors

Singlemode 9 / 125 SC / UPC Fiber Optics Connectors Low insertion loss value

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Singlemode 9 / 125 SC / UPC Fiber Optics Connectors Low insertion loss value

    Chiny Singlemode 9 / 125 SC / UPC Fiber Optics Connectors Low insertion loss value dostawca
    Singlemode 9 / 125 SC / UPC Fiber Optics Connectors Low insertion loss value dostawca Singlemode 9 / 125 SC / UPC Fiber Optics Connectors Low insertion loss value dostawca Singlemode 9 / 125 SC / UPC Fiber Optics Connectors Low insertion loss value dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: SC/UPC Optical Fiber Connectors

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Cena: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu

    Jednomodowy 9/125 SC / UPC Złącza światłowodowe Low lossion value

    Szybki szczegół:

    Numer modelu: LC SM

    Typ światłowodu: jednomodowy9 / 125

    Inserion Loss: <0,2db

    Utrata powrotu: > 45db

    Kolor: niebieski dom

    Kolor uruchamiania: Czerwony, czarny

    Aplikacje


    1.CATV


    2. Sieć telekomunikacyjna


    3.Optyczny sprzęt testujący


    4. Sieci lokalne


    5.Wide area area networks


    6. Sieci przetwarzania danych

    cechy


    1. Mniejsza wartość straty wtrąceniowej


    2.Wysokiej wartości współczynnika odbicia wstecznego


    3.Stabilna zdolność i wysoka niezawodność


    4. Złącze Pres


    5. Wykonuje się w różnych kolorach

    Dane techniczne

    Pozycja Single Mod Tryb multi
    Utrata wstawki <0,2dB < 0,3bB
    Test wsuwania i wyciągania 1000 razy
    temperatura robocza -40 ° C ~ + 85 ° C
    Specyfikacja ceramiczna ferul 12,5um odchyłki koncentryczności: < 1um 127um odchyleń koncentryczności: < 3um
    Odpowiednie włókno 9 / 125um 50 / 125um, 62,5 / 125um

    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkt reklamowany w Europie i Stanach Zjednoczonych oraz w krajach Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)