SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Attenuator

Singlemode LC 3dB Optical Attenuator Male to Female LC / UPC 1240nm - 1620nm

Im Online Czat teraz
Certyfikaty
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
Opinie klientów
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Singlemode LC 3dB Optical Attenuator Male to Female LC / UPC 1240nm - 1620nm

Chiny Singlemode LC 3dB Optical Attenuator Male to Female LC / UPC 1240nm - 1620nm dostawca

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: GuangDong Cina
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Model Number: LC/UPC

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1-10
Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
Delivery Time: in 3 days
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Singlemode LC 3dB Attenuator optyczny męski dla kobiet LC / UPC 1240nm - 1620nm

Szybki podgląd:

Nazwa: LC / UPC

Wartości: 3-20dB

Nazwa marki: DYS / OEM

Szczegół dostawy: W ciągu 3 dni

Jednostronny tłumik LC / UPC z pojedynczym męskiem

1: Stałe wtyki tłumików optycznych (Fixed Build-out lub Fixed Male to Female) używają domieszkowanego włókna w celu zapewnienia stałego poziomu tłumienia optycznego.
2: Typowe wartości tłumienia wynoszą od 3 do 20 dB.
3: Jest on stosowany w systemach optycznych, w których moc optyczna ze źródła jest zbyt wysoka dla używanych urządzeń testowych.
4: Tłumik światłowodów typu Fixed Plug zawiera wtyczkę (męską) i gniazdo adaptera (żeńskie) do łączenia między światłowodowym kablem a adapterem światłowodowym.
5: Napięcie optyczne wbudowanego tłumika typu plug-in wprowadza utratę stałej in-line, która zmniejszy moc wyjściową do akceptowalnego poziomu wykrywania.
6: Poziom tłumienia powinien być stabilny z temperaturą i długością fali dla stabilnego niezawodnego systemu.
Szczegół:

Nasze optyczne wzmacniacze typu Fixed Plug oraz nasze stały inwerter optyczny są urządzeniami, które konwertują energię optyczną na ciepło, stosując specjalnie dobrane włókna optyczne Metal Ion, co pozwala na atenuację mocy optycznej na wymaganym poziomie.

Dane techniczne:

Tłumienie Wartość 1dB ~ 30dB

Długość fali operacyjnej 1240 ~ 1620nm (Dual 1310 / 1550nm)

Premia

Utrata zwrotu

UPC> 55dB

APC> 65dB

Osłabienie

Precyzja

1 ~ 7 dB ± 0.5dB

8 ~ 12 dB ± 0.7dB

13 ~ 17 dB ± 1.0dB

18 ~ 25 dB ± 1,3 dB

Maksymalna moc wejściowa optyczna 1000mW

Zależna z polaryzacji strata ≤0.1dB

Zakres temperatury pracy -40 do 75

Zakres temperatur przechowywania -40 do 85

Wilgotność względna 95% RH

Przewaga konkurencyjna

DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; Oraz dobra obsługa posprzedażna, aby zyskać zaufanie klientów, produktów wysyłanych do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

Szczegóły kontaktu
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

Tel: +8613590228527

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)