SM G657A Cyfrowy kabel światłowodowy CPRI AARC do NSN Boot LC Duplex 20M Trwały

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Numer modelu: ODC2
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10SZT.
Cena: 1-10usd/pcs
Szczegóły pakowania: Indywidualne pudełko lub według życzenia klienta
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: T / T lub L / C, Western Union lub Paypal
Możliwość Supply: 500000PCS / miesiąc

Szczegóły informacji

Miejsce pochodzenia:: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa:: DYS / OEM
Numer modelu:: złącze światłowodowe AARC NSN Utrata wkładu:: &lt;0.2db</span>
Strata zwrotu:: &gt; 60db Certyfikacji:: ISO9001: 2015
Nazwa produktu: złącze światłowodowe AARC NSN Błonnik: SM G657A

opis produktu

Zestawy kabli światłowodowych CPRI ODC do NSN moduł LC Duplex 20M

Złącza kabli ODC są przeznaczone do montażu w stacjonarnych lub mobilnych aplikacjach i przesyłają wiarygodnie dane na duże odległości w trudnych warunkach otoczenia.

Podanie:

Fiber-to-the-Antenna (FTTA)
Najnowsze i następcze generacje systemów komunikacji mobilnej (GSM, UMTS, CMDA2000, TD-SCDMA, WiMAX, LTE, itd.) Wdrażają podajniki światłowodowe do łączenia stacji bazowej z jednostką zdalną na maszcie anteny.

Automatyka i okablowanie przemysłowe

ODC zapewnia najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo pracy. Wzmocniony projekt zapewnia najwyższą wytrzymałość mechaniczną i termiczną, która utrzymuje linie danych nawet w przypadku
Wstrząs, silne drgania lub przypadkowe nadużycia.

Systemy nadzoru

Producenci aparatów bezpieczeństwa wybierają złącza ODC ze względu na niewielkie rozmiary i solidny wygląd. Zespoły ODC są łatwe w montażu nawet w miejscach trudno dostępnych i zapewniających najwyższe bezpieczeństwo instalacji.

Budynek okrętowy i okrętowy

Wysoka odporność na korozję przekonała okrętowych i cywilnych budowniczych statków do używania zespołów ODC do pokładowych systemów komunikacyjnych. Niklowane złącza wytrzymują wilgotne i słone środowiska oraz gwarantują czasy życia 20 lat i dłużej.

Nadawanie

Oferuje szereg systemów okablowania mobilnego i zespołów ODC do tymczasowych instalacji kablowych
Wymaganych do transmisji wydarzeń sportowych, wyścigów samochodowych itp. Oraz do tymczasowych połączeń w przypadku zagrożeń naturalnych.

Kluczowe cechy

1 • Solidne złącze światłowodowe dla 2 i 4 kanałów z przykręcanym mechanizmem dopasowania

2 • Ochrona IP68, ochrona przed słoną mgłą i ochrona przed EMI

3 • Duża odporność na wstrząsy, wibracje i mechaniczne

4 • Szeroki zakres temperatur oraz szeroka gama przewodów wewnętrznych i zewnętrznych

5 • Łatwa, niezawodna i ekonomiczna instalacja

Optyczna wydajność

1.Insertion loss / IEC 61300-3-34

2.singlemode typ. ≤ 0,2 dB 97% ≤ 0,45 dB


3.multimode typ. ≤ 0,2 dB 97% ≤ 0,50 d


Strata powrotu / IEC 61300-3-6 singlemode ≥ 50 dB

Przewaga konkurencyjna

DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; A także dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.