ST-ST Multimode Yellow Fiber Optic Adapter For Local Area Networks

Szczegóły Produktu:
Place of Origin: Shenzhen(China)
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Model Number: ST-ST
Zapłata:
Minimum Order Quantity: 50pcs
Cena: Negotialtion
Packaging Details: Customized
Delivery Time: 2-5 work days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union
Supply Ability: 500000PCS / Month

Szczegóły informacji

Miejsce pochodzenia:: Guangdong, Chiny (kontynent) .Nazwa handlowa:: DYS / OEM
Numer modelu:: ST-ST Kolor:: Żółty
Działanie:: ISO9001, ROHS

opis produktu

ST-ST Multimodowa żółta karta światłowodowa do sieci lokalnych


Szczegóły:

1. Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynentalne)
2. Nazwa marki: DYS / OEM
Numer modelu: ST-ST
4. Typ włókna: Multimode
5. Utrata sieci: <0.3db
6.Wartość strat:> 45dB
7.Konwersja: ISO9001, ROHS
8.Color: żółty


Dane techniczne:

Ferrules z Japonii i włókno Corning
100% test wstawiania przed wysyłką


Aplikacje:


1 • CATV
2 • Sieć telekomunikacyjna
3 • Optyczne przyrządy kontrolne
4 • Sieci lokalne
5 • Szerokie sieci
6 • Sieci przetwarzania danych



Cechy:

  • 1 • Niska wartość utraty wstawiania
  • 2 • Wysokie odbijanie odbicia
  • 3 • Stabilność i wysoka niezawodność
  • 4 • Precyzyjne złącze
  • 5 • Doskonałe mechaniczne możliwości
  • 6 • Buty w różnych kolorach  



Dane techniczne:

Pozycja

Tryb pojedyńczy

Tryb wielofunkcyjny

Utrata wkładania

<0.2dB

<0,3bB

Test wciągania

1000 razy

temperatura robocza

-40 ° C ~ + 85 ° C

Specyfikacja korpusu ceramicznego

Odchylenia koncentryczne 125.5um: <1um

Odchylenia koncentryczne 127um:
<3um

Odpowiednie włókno

9 / 125um

50 / 125um, 62,5 / 125um






Przewaga konkurencyjna:


DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; A także dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.