SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyFiber Optic Cable Assemblies

Wodoodporny Odva / MPO IP65 6.8mm Zbroja Patchcord

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Im Online Czat teraz
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Wodoodporny Odva / MPO IP65 6.8mm Zbroja Patchcord

    Chiny Wodoodporny Odva / MPO IP65 6.8mm Zbroja Patchcord dostawca
    Wodoodporny Odva / MPO IP65 6.8mm Zbroja Patchcord dostawca Wodoodporny Odva / MPO IP65 6.8mm Zbroja Patchcord dostawca Wodoodporny Odva / MPO IP65 6.8mm Zbroja Patchcord dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: ODVA
    Mode: Single-mode or Multi-mode
    Insert loss: ≤0.2dB
    Suitcable fiber: 9/125μm,50/125μm,62.5/125μm

    Zapłata:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa handlowa: DYS Numer modelu: Outdoor IP65
    Tryb: Tryb pojedyńczy Utrata wkładania: ≤0,5 dB

    Wodoodporny Odva / MPO IP65 6.8mm Zbroja Patchcord

    Podanie:

    Fiber-to-the-Antenna (FTTA)

    Najnowsze i następcze generacje systemów komunikacji mobilnej (GSM, UMTS, CMDA2000, TD-SCDMA, WiMAX, LTE, itd.) Wdrażają podajniki światłowodowe do łączenia stacji bazowej z jednostką zdalną na maszcie anteny.


    Automatyzacja i okablowanie przemysłowe zapewniają najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo pracy. Wzmocniony projekt zapewnia najwyższą wytrzymałość mechaniczną i termiczną, która utrzymuje linie danych nawet w przypadku
    Wstrząs, silne drgania lub przypadkowe nadużycia.

    Systemy nadzoru
    Producenci aparatów bezpieczeństwa wybierają złącza ODC ze względu na niewielkie rozmiary i solidny wygląd. Zespoły ODC są łatwe w montażu nawet w miejscach trudno dostępnych i zapewniających najwyższe bezpieczeństwo instalacji.

    Budynek okrętowy i okrętowy

    Wysoka odporność na korozję przekonała okrętowych i cywilnych budowniczych statków do używania zespołów ODC do pokładowych systemów komunikacyjnych. Niklowane złącza wytrzymują wilgotne i słone środowiska oraz gwarantują czasy życia 20 lat i dłużej.

    Nadawanie

    Oferuje szereg systemów okablowania mobilnego i zespołów ODC do tymczasowych instalacji kablowych
    Wymaganych do transmisji wydarzeń sportowych, wyścigów samochodowych itp. Oraz do tymczasowych połączeń w przypadku zagrożeń naturalnych.

    Nasza zaleta i specjalne usługi:

    1. Nasze własne badania i rozwój, bardziej ukończone linie produkcyjne, zaawansowane urządzenia do produkcji i testowania, doświadczeni pracownicy, jesteśmy przekonani, aby zapewnić Państwu satysfakcjonującą jakość i obsługę w konkurencyjnych cenach i punktualnym dostawie.

    2.Doświadczenia w OEM i ODM, oprócz standardowych elementów, możemy pomóc Ci zaprojektować unikalne nowe produkty i wprowadzić do produkcji. Dbamy o innowacje i chcielibyśmy zmienić się dla Ciebie i dorastać.

    3.Prompt odpowiedzi na pytania lub zapytanie w ciągu 3 godzin

    4.Using ERP Systerm w celu upewnienia się, że każdy link jest poprawny.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)