Biała skrzynka zaciskowa światłowodowa zewnętrzna 8 portów PLC Splitter FTTH Skrzynka naścienna

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Model Number: FTTH-004
Zapłata:
Minimum Order Quantity: 1-10
Cena: 1-10 us$
Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
Delivery Time: in 3 days
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Supply Ability: 50000/week

opis produktu

Biały zewnętrzny terminal światłowodowy, 8-portowy sterownik PLC Splitter / FTTH Box

Szybki szczegół:

Numer modelu: FTTH-004

Porty kablowe: 8 portów

Materiał: ABS + PC Materiał mieszany

Kolor biały

               

Cechy:
  • Ścienny rozdzielacz światłowodowy do zastosowań wewnętrznych (IP65),
  • Do podłączenia do 16 złącz LC lub 8 SC / FC,
  • Możliwość zabezpieczenia 12 spawów,
  • Łatwość instalacji, obsługi i konserwacji.

Szczegół:

Naścienny terminal światłowodowy FTTH / Zewnętrzny 16-portowy rozdzielacz światłowodowy FTTH Box, można zainstalować PLC Splitter / FTTH Box

Rozdzielnica światłowodowa TBP8-001 pozwala na łatwy i szybki montaż światłowodów. Chroni również sploty i splittery. W pudełku znajduje się tacka spawów (na 12 spawów) i miejsce na optyczny rozdzielacz MICRO. Trzy kable PG są zaprojektowane do kabli optycznych o średnicy zewnętrznej 7-12 mm. Zdejmowana pokrywa zewnętrzna jest utrzymywana za pomocą zacisków i może być chroniona przed nieuprawnionym dostępem za pomocą plomb. Pudełko jest przeznaczone do montażu na ścianie na końcu linii optycznej. Jest stosowany w sieciach światłowodowych wewnętrznych / zewnętrznych, np. W mieszkaniach, domach, budynkach biurowych, magazynach.

Szczegóły Produktu

Montowana na ścianie puszka światłowodowa umożliwia łatwą organizację kabli światłowodowych (do 4 włókien w zależności od zainstalowanych adapterów). Otwory w pudełku są odpowiednie do montażu adapterów SC simplex (łączenie do 8 włókien z SC lub FC złącza, lub do 16 włókien ze złączami LC). Idealny do łączenia i załatwiania aplikacji FTTH.

Przewaga konkurencyjna

DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001 , firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy i Stanów Zjednoczonych oraz krajów Azji Południowo-Wschodniej.