SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD Wycieczka po fabryce

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Im Online Czat teraz
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
    Firma w recepcji
    Biuro
    Warsztat kabli światłowodowych
    Warsztaty montażowe MPO MTP
    Warsztat szybkich złączy
    Warsztat rozdzielania PLC
    Zewnętrzny warsztat montażu kabli
    Warsztat Patch Cord & Pigtail
    Sprzęt do produkcji
    Sprzęt do produkcji
    Sprzęt do produkcji
    Sprzęt do produkcji

    Firma w recepcji

    Firma w recepcji

    Biuro

    Biuro

    Warsztat kabli światłowodowych

    Warsztat kabli światłowodowych

    Warsztaty montażowe MPO MTP

    Warsztaty montażowe MPO MTP

    Warsztat szybkich złączy

    Warsztat szybkich złączy

    Warsztat rozdzielania PLC

    Warsztat rozdzielania PLC

    Zewnętrzny warsztat montażu kabli

    Zewnętrzny warsztat montażu kabli

    Warsztat Patch Cord & Pigtail

    Warsztat Patch Cord & Pigtail

    Sprzęt do produkcji

    Sprzęt do produkcji

    Sprzęt do produkcji

    Sprzęt do produkcji

    Sprzęt do produkcji

    Sprzęt do produkcji

    Sprzęt do produkcji

    Sprzęt do produkcji

    • Linia produkcyjna


      Ekonomiczna produkcja

      Dobrze uregulowana linia produkcyjna zgodna z normą ISO 9001, każdy może być na stanowisku po ścisłym przeszkoleniu.

      Jednorazowa produkcja

      Firma Quawin udostępnia obecnie tysiące produktów, takich jak baterie i ładowarki do notebooków, baterie i ładowarki do telefonów komórkowych, akumulatory i ładowarki DC / DV oraz urządzenia Bluetooth.

    • OEM / ODM

      DYS is a specialized factory for producing Fiber Opitc Components, such as Fiber Opitc Patch Cord, Fiber Optic Pigtail, Fiber Opitc connector, Fiber Opitc Adapter, Fiber Opitc Attenuator, Fiber Opitc PLC Splitter, Fiber Opitc Closure etc.

      We can supply OEM/ODM service for you.

      Give your requirement to us, we will let you satisfy!

    • R
    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: 86-0755-29650336

    Faks: 86-0755-29510505

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)