SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Aktualności

DYS uczestniczył w CCBN 2019 w dniach 21-23 marca w Pekinie w Chinach

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Im Online Czat teraz
    firma Aktualności

    DYS uczestniczył w CCBN 2019 w dniach 21-23 marca w Pekinie w Chinach

    DYS uczestniczył w CCBN 2019 w dniach 21-23 marca w Pekinie w Chinach

    Na tej wystawie z przyjemnością prezentujemy produkty FTTA, FTTH i Datacenter naszym cenionym partnerom i znajomym.

    Zaprezentowaliśmy również nasze nowe złącze szybkiej dostawy: Mini SC

    DYS koncentruje się na klientach, którzy potrzebują produktów wysokiej jakości, chcielibyśmy pokazać więcej naszych zalet

    Wystawa: CCBN 2019

    Stoisko nr: 2B303

    Data: 21-23 marca 2019 r

    Dodaje: Pekin, Chiny

    DYS  has attended CCBN 2019 on 21st-23rd March in Beijing ChinaDYS  has attended CCBN 2019 on 21st-23rd March in Beijing China


    DYS  has attended CCBN 2019 on 21st-23rd March in Beijing ChinaDYS  has attended CCBN 2019 on 21st-23rd March in Beijing China

    Pub Czas : 2019-03-25 10:43:36 >> lista aktualności
    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: 86-0755-29650336

    Faks: 86-0755-29510505

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)