SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMPO/MTP

Zarządzanie światłowodem 1U 2U 3U 4U Kaseta MPO Panel krosowy MTP Uchwyt światłowodowy do montażu w szafie Rack

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Im Online Czat teraz

    Zarządzanie światłowodem 1U 2U 3U 4U Kaseta MPO Panel krosowy MTP Uchwyt światłowodowy do montażu w szafie Rack

    Chiny Zarządzanie światłowodem 1U 2U 3U 4U Kaseta MPO Panel krosowy MTP Uchwyt światłowodowy do montażu w szafie Rack dostawca
    Zarządzanie światłowodem 1U 2U 3U 4U Kaseta MPO Panel krosowy MTP Uchwyt światłowodowy do montażu w szafie Rack dostawca Zarządzanie światłowodem 1U 2U 3U 4U Kaseta MPO Panel krosowy MTP Uchwyt światłowodowy do montażu w szafie Rack dostawca Zarządzanie światłowodem 1U 2U 3U 4U Kaseta MPO Panel krosowy MTP Uchwyt światłowodowy do montażu w szafie Rack dostawca Zarządzanie światłowodem 1U 2U 3U 4U Kaseta MPO Panel krosowy MTP Uchwyt światłowodowy do montażu w szafie Rack dostawca

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny)
    Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
    Numer modelu: Patch panel światłowodowy MPO / MTP

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 10SZT.
    Cena: 1-10usd/pcs
    Szczegóły pakowania: Indywidualne pudełko lub na życzenie klienta
    Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
    Contact Now
    Szczegółowy opis produktu
    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa handlowa: DYS/OEM
    Numer modelu: Patch panel światłowodowy MPO / MTP materiał: Stal z powłoką proszkową lub aluminium
    Liczba włókien: 48,72, 96, 144, 288 Kolor: Czarny, beżowy lub niestandardowy
    Wysokość: 1U, 2U, 3U, 4U pakowania: Indywidualne pole
    Typ złącza: MPO / MTP LC Zgodny z: ROHS

    Panele Patch serii DYS High Density (HD) oferują dodatkowe gniazdo, które akceptuje maksymalnie cztery panele adapterów lub kasety MPO w podstawie 1RU. Ten projekt został osiągnięty poprzez zatrzaśnięcie uszu montażowych. Panele krosowe HD są idealne do zastosowań z dużą liczbą włókien i zmieszczą się w każdym standardowym stojaku 19 ”lub 23”, obracając ucha montażowe panelu.

    APLIKACJE

    Centra danych, wstępnie zakończone instalacje

    Sieci telekomunikacyjne

    Kanał światłowodowy sieci pamięci masowej

    Wysoka gęstość architektury

    FUNKCJE

    Wykończenie: malowane proszkowo

    Pasuje do 19-calowych instalacji

    Maksymalna pojemność do 144 włókien dla 1U

    Konstrukcja wysuwanej tacy

    Łatwy w obsłudze i konserwacji


    Specyfikacje wydajności kabla światłowodowego

    Wysokość 1U, 2U, 3U, 4U
    Liczba włókien 48, 72, 96, 144 rdzenie
    Średnica kabla 3,0 mm 5,5 mm lub dostosowane
    Kolor Czarny, beżowy lub niestandardowy
    Uszczelka Indywidualne pole
    Typ złącza MPO / MTP LC
    temperatura robocza -20 do 70 ℃
    Temperatura przechowywania -40 do 75 ℃



    Zdolność dostaw

    Możliwość dostaw:
    10000 sztuk / sztuk na tydzień

    pakowanie i dostawa
    Szczegóły pakowania Indywidualna antystatyczna torba do pakowania
    Port Shenzhen
    Czas realizacji 3 dni




    Przewaga konkurencyjna

    DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanym zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić stabilność jakości produktu i doskonałą wydajność; i dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy oraz Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)