FC/UPC-FC/UPC Fiber Optical Patch Cord Simplex Singlemode

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Model Number: FC/UPC-FC/UPC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union
Supply Ability: 500000PCS / Month

Szczegóły informacji

High Light:

fiber optic jumper

,

multimode fiber optic cable

opis produktu

Przewód światłowodowy FC / UPC-FC / UPC Simplex Singlemode

Szczegóły:

Nazwa handlowa:   DYS / OEM

Numer modelu:   FC / UPC-FC / UPC

Utrata Inserion:   <0,3 dB

Strata powrotu:   > 45db

Kurtka kolor:   Pomarańczowy

Certyfikat:   ISO9001, ROHS

Aplikacje

1.Sieć sieci dostępu

 

2. Systemy telekomunikacyjne / CATV

 

3.FTTx

Cechy:

Służy do łączenia paneli poprawek i / lub urządzeń sieciowych, które wykorzystują złącza typu ST i wymagają okablowania wielofunkcyjnego o grubości 900um, OM1 62.5 / 125

Kurtka OFNR spełnia surowe kodeksy budynków

Złącza wykorzystują polski komputer

Długości zapasów wynoszą 1, 2 i 3 metry

Specyfikacje

Parametry

Standardowe zestawy kabli światłowodowych

Typ włókna

SM (G.652 / G.657A)

MM (OM1 / OM2 / OM3)

Materiały kurtek

LSZH / OFNR / PVC

Typ złącza

SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000

Materiały rusztowe

Ceramiczny

Testowanie długości fali

1310 ± 30/1550 ± 30nm

850 ± 30/1300 ± 30nm

Straty wstawiania (dB)
TIA / EIA-455-107

≤ 0,3 dB
(PC / UPC / APC)

≤ 0,3 dB
(PC / UPC)

Strata wsteczna (dB)
TIA / EIA-455-107

≥45dB (PC / UPC)
≥ 55dB (APC)

≥35dB (PC / UPC)

Wymienność

≤ 0.2dB

Zespoły kablowe

Prostokąt / Prosty / Dupleksowy / Wentylator Patchcord

Temperatura pracy (° C)

-10 ~ + 70

Temperatura składowania (° C)

-40 ~ +85

Pakiet

1unit / torba

* Wszystkie podane wartości są ze złączami.

Przewaga konkurencyjna

DYS ściśle egzekwuje system zarządzania jakością ISO9001, firmy z dobrymi udogodnieniami i wykwalifikowanymi kadrami, aby zapewnić stabilność produktu i doskonałe wyniki; Oraz dobra obsługa posprzedażna, aby zdobyć zaufanie klientów, produkty eksportowane do Europy, Stanów Zjednoczonych i krajów Azji Południowo-Wschodniej.