Patch cord światłowodowy SC 100% mniej strat wtrąceniowych <0,1dB Patch cord światłowodowy Opitc OM1, OM2, OM3, OM4

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen
Nazwa handlowa: DYS/OEM
Orzecznictwo: IS09001-2015.ROHS
Numer modelu: Optyczny przewód światłowodowy
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union
Supply Ability: 500000PCS / Month

Szczegóły informacji

Numer modelu:: Patchcord światłowodowy Typ złącza:: SC / LC / ST / FC / E2000 / MTRJ / DIN / D4
Kurtka z włókna: 0,9 mm / 2,0 mm / 3,0 mm Rdzeń światłowodowy: simpleks, dupleks
Strata zwrotna: ≥55dB (MM) Wstaw stratę: ≤0,30 dB
Kurtka: Riser (OFNR), Plenum (OFNP), LSZH Długość: 1 m, 2 m, 5 m, dostosowane
Orzecznictwo: ISO9001, ROHS Kontrola jakości: 100% test przed wysyłką
High Light:

fiber optic jumper

,

single mode fiber patch cables

opis produktu

Patch cord światłowodowy SC 100% mniej strat wtrąceniowych <0,1dB Patch cord światłowodowy Opitc OM1, OM2, OM3, OM4

Patchcord światłowodowy jest dostępny zarówno w wersji jednomodowej, jak i wielomodowej.

Kabel światłowodowy w wersji jednomodowej i wielomodowej jest dostarczany z ceramiczną skuwką cyrkonową z wstępnie polerowanym profilem PC, UPC, APC i wypukłym sferycznym zakończeniem.

Te typy powierzchni czołowych umożliwiają szybsze polerowanie oraz odbijanie dolnej części pleców i straty optyczne, zapewniając jednocześnie maksymalną powtarzalność

PODANIE

1. Telekomunikacja

2. CATV, LAN, MAN, WAN, Testy i pomiary

3. Przemysł wojskowy

4. Medycyna

CECHY

1. Mała utrata wtrącenia i utrata odbicia wstecznego

2. Wstępnie wypukła powierzchnia końcowa tulei

3. Doskonała wytrzymałość mechaniczna

4. Dobra powtarzalność

5. Dobry w zamian

6. Ekologiczna produkcja, CE, norma RoHS

ZALETY PRODUKTÓW


1. Materiał ceramicznej tulei: stabilny i cyrkonowy o jakości cyrkonu
2. Dobra wydajność dostaw (20–30 tys. Sztuk złączy każdego dnia)
3. Szybki czas dostawy (5-7 dni)
4. Zgodny z systemem jakości ISO9001
5. 100% testowanie przed wysyłką
6. Testy 3D przeszły pomyślnie test z opcją
7. Wszystkie rodzaje złączy dla opcji (SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, MPO / MTP, ODC, ODLC, SMA905 i tak dalej)

PARAMETRY PRODUKTU


Tryb Tryb pojedyńczy Wielomodowy
Polskie UPC APC PC
Utrata wtrąceniowa ≤0,30dB ≤0,20dB ≤0,20dB
Strata zwrotna ≥50dB ≥60dB ≥30dB
Testowa długość fali 1310/1550 nm 850 / 1310nm
Trwałość (500 krycia) ≤0,2dB
temperatura robocza -40 ℃ ~ + 60 ℃
Temperatura przechowywania -45 ℃ ~ + 85 ℃
Ognioodporne IEC 60794-2-30
Zgodny ze standardami ROHS, IEC i GR-326

Rodzaj włókna Tryb pojedyńczy: (1) 9/125-G652D (2) 9/125-G655 (3) 9/125-G657A, G657A2 (4) 9/125-G657B3
Wielomodowy: (5) 50/125-OM2 (6) 62,5 / 125-OM1 (7) 50/125-OM3 (8) 50/125-OM4 (9) 50/125-OM5
Marka włókien YOFC, Corning, Sumitomo, Fujikura
Złącze SC / PC, SC / APC, LC / PC, LC / APC, FC / PC, FC / APC, ST / PC, E2000 / PC, E2000 / APC, MU / PC, MTRJ / Female, MTRJ / Male, MPO / MTP, DIN / PC, SMA / PC, D4 / PC
Typ przewodu Simplex, Duplex
Średnica kabla 0,9 mm, 1,2 mm, 1,6 mm, 1,8 mm, 2,0 mm, 2,8 mm, 3,0 mm, 4,1 mm
Kurtka kablowa PVC, OFNR, LSZH, OFNP
długość (M) 0,5 m, 1 m, 2 m, 5 m, 10 m, 25 m, 50 m, 100 m… Dostosowane