SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Fiber Optic Attenuator

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Im Online Czat teraz

    Fiber Optic Attenuator

    (85)
    Chiny Variable 5 db Fiber Optic Attenuator For Optical Network fabryka

    Variable 5 db Fiber Optic Attenuator For Optical Network

    Zmienny tłumik światłowodowy 5 dB dla sieci optycznych Szczegóły: Nazwa handlowa: DYS / OEM Dokładność regulacji (dB): 0.02 PDL (dB): ≤0,15 Wymiary (mm): 26 × 18 × 8 Temperatura składowania (℃): -40 ~ + 85 ... Read More
    2019-05-07 16:43:03
    Chiny 5 - 30 dB FC Fiber Optical Attenuator 1310nm / 1550nm , Low Back Reflection fabryka

    5 - 30 dB FC Fiber Optical Attenuator 1310nm / 1550nm , Low Back Reflection

    5 - 30 dB FC Tłumik Światłowodowy 1310nm / 1550nm, Odbicie Low Back Szybki szczegół: Imię i nazwisko: FC Długość robocza: SM: 1310 / 1550nm Temperatura pracy: -25 ° C ~ + 75 ° C Dane techniczne profesjonalny ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Chiny Singlemode LC 3dB Optical Attenuator Male to Female LC / UPC 1240nm - 1620nm fabryka

    Singlemode LC 3dB Optical Attenuator Male to Female LC / UPC 1240nm - 1620nm

    Singlemode LC 3dB Attenuator optyczny męski dla kobiet LC / UPC 1240nm - 1620nm Szybki podgląd: Nazwa: LC / UPC Wartości: 3-20dB Nazwa marki: DYS / OEM Szczegół dostawy: W ciągu 3 dni Jednostronny tłumik LC / ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Chiny 18dB Singlemode Male to Female LC / UPC Fiber Optic Attenuator , 3 / 20dB Optical Attenuator fabryka

    18dB Singlemode Male to Female LC / UPC Fiber Optic Attenuator , 3 / 20dB Optical Attenuator

    18dB Jednomodowy Męski na żeński Tłumik Światłowodowy LC / UPC, Tłumik Optyczny 3 / 20dB Szybki szczegół: Nazwa: LC wartości: 18dB Utrata powrotu: UPC> 55dB APC> 65dB Nazwa marki: DYS / OEM Tłumik LC / UPC : 1: ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Chiny Singlemode Male to Female 3dB LC / APC Fiber Optic Attenuator For Test and measurement fabryka

    Singlemode Male to Female 3dB LC / APC Fiber Optic Attenuator For Test and measurement

    Singlemode Male to Female 3dB LC / APC Fiber Optic Attenuator For Test and measurement Quick Detail: Brand Name: DYS/OEM Model Number: SM LC/APC Return Loss: UPC >55dB We offers an extensive line of dual ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Chiny 3dB SM LC / APC Tłumik światłowodowy Materiał tłumiący - włókno jonowe fabryka

    3dB SM LC / APC Tłumik światłowodowy Materiał tłumiący - włókno jonowe

    3 dB SM LC / APC Fiber Optic Attenuator , Attenuating material-Ion Doped Fiber Quick Detail: Model Number: SM LC/APC Return Loss: UPC >55dB Attenuation Accuracy:8 ~ 12 dB ±0.7dB Polarization Dependent Loss ≤0... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Chiny Fiber Optic Attenuator For Optical Network fabryka

    Fiber Optic Attenuator For Optical Network

    Dual Window Variable 5 db Tłumik światłowodowy dla sieci optycznej Aplikacje · Sieć optyczna · Komunikacja telekomunikacyjna · Testowanie systemów · Badania laboratoryjne funkcje · WideWavelengthrange · Szeroki ... Read More
    2019-05-24 14:21:43
    Chiny Simple Structure SC Fiber Optic Termination fabryka

    Simple Structure SC Fiber Optic Termination

    Simple Structure SC Fiber Optic Termination For CATV System Applications Fiber optical distributing frame Fiber optical network system High speed fiber optical transmission system CATV system Long distance ... Read More
    2019-05-24 14:21:15
    Chiny 6dB SC / APC do tłumienia i testowania fabryka

    6dB SC / APC do tłumienia i testowania

    6dB SC / APC do tłumienia i testowania Szybki podgląd: Numer modelu: SM SC / APC Materiał: metal Tłumik: 6 dB Złącze: SC / APC Szczegóły dostawy: w ciągu 3 dni Tłumik SC / APC Dtail: Oferujemy szeroką gamę podw... Read More
    2019-05-24 14:21:13
    Chiny Wysoka strata zwrotu STR przetwornik światłowodu typu Plug / Female-Male fabryka

    Wysoka strata zwrotu STR przetwornik światłowodu typu Plug / Female-Male

    Wysoka strata zwrotu STR przetwornik światłowodu typu Plug / Female-Male Szczegóły: Nazwa handlowa: DYS / OEM Numer modelu: SM ST Wartość tłumienia: 1 ~ 25 dB Strata powrotu: PC≥55dB APC≥60dB Straty polaryzacji... Read More
    2019-05-24 14:21:10
    Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|