SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Fiber Optic Cable Assemblies

Certyfikaty
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
Opinie klientów
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Im Online Czat teraz

Fiber Optic Cable Assemblies

(62)
Chiny 4 podstawowe zestawy kabli światłowodowych AARC-LC jednomodowe 9/125 fabryka

4 podstawowe zestawy kabli światłowodowych AARC-LC jednomodowe 9/125

4-liniowe zestawy kabli światłowodowych AARC-LC jednomodowy 9/125 Szybki szczegół: Numer modelu: AARC Typ światłowodu: jednomodowy9 / 125 Inserion Loss: 45db Detale: ZłoŜone zespoły kabli AARC są przyjazne dla ... Read More
2018-10-16 17:21:36
Chiny AARC-ST Zespoły kabli światłowodowych Wodoodporny zewnętrzny kabel światłowodowy z 4 rdzeniami fabryka

AARC-ST Zespoły kabli światłowodowych Wodoodporny zewnętrzny kabel światłowodowy z 4 rdzeniami

AARC-ST Zespoły kabli światłowodowych Wodoodporny zewnętrzny kabel Patch 4 rdzeni Szybkie Szczegóły Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: AARC2-ST Inserion Loss: ... Read More
2018-11-19 10:32:28
Chiny LC-LC Duplex CPRI-FTTA Outdoor Cable Assembly Patch Cord fabryka

LC-LC Duplex CPRI-FTTA Outdoor Cable Assembly Patch Cord

LC-LC Duplex CPRI-FTTA Kabel do montażu kabli zewnętrznych POZYCJA Opis Q'TY 1 Kabel 2Core Indoor / Outdoor Fiber 1 PC 2 Wyłamuj zestawy 2 PCS 3 3,0 mm Armored Tube 4 PCS 4 LC Boot 4 PCS 5 LC Duplex Clips 2 PCS ... Read More
2018-10-16 17:21:36
Chiny ODVA-FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies fabryka

ODVA-FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies

ODVA-FTTA zewnętrznych kabli światłowodowych Szybkie szczegóły Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynentalne) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: ODVA Utrata połączenia: Read More
2018-08-08 09:33:19
Chiny Zestawy kabli światłowodowych z PVC / LSZH / PE IP67 z 4 komputerami PCS LC Boot fabryka

Zestawy kabli światłowodowych z PVC / LSZH / PE IP67 z 4 komputerami PCS LC Boot

ODVA-FTTA zewnętrzne złącza kabli światłowodowych LC Armored Cable Szczegóły: Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynentalne) Nazwa marki: DYS / OEM Typ złącza: ODVA / LC Utrata połączenia: Read More
2018-10-16 17:21:36
Chiny 7,0 mm zespoły kabli światłowodowych AARC-AARC, kabel światłowodowy fabryka

7,0 mm zespoły kabli światłowodowych AARC-AARC, kabel światłowodowy

7,0 mm zespoły kabli światłowodowych AARC-AARC Szybkie Szczegóły Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: AARC-AARC Inserion Loss: 45db Certyfikacja: ISO9001, ROHS ... Read More
2018-11-19 09:56:34
Chiny Wodoodporny zewnętrzny kabel światłowodowy ODVA LC SC MPO IP67 FTTX fabryka

Wodoodporny zewnętrzny kabel światłowodowy ODVA LC SC MPO IP67 FTTX

Zewnętrzne światłowody ODVA-FTTA Kabel opancerzony LC Szybkie Szczegóły: Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa marki: DYS / OEM Typ złącza: ODVA / LC Utrata wkładu: Read More
2019-03-12 11:25:01
Chiny Zewnętrzny zestaw kabli LC dla Ericsson RRU for Ericsson Equipment fabryka

Zewnętrzny zestaw kabli LC dla Ericsson RRU for Ericsson Equipment

Montaż kabli zewnętrznych LC dla Ericsson RRU dla Ericsson Equipment Funkcje: .IP67, aby zapewnić ochronę przed kurzem i zanurzeniem w wodzie Złącze .LC zakwalifikowane do Telcordia GR-326 i TIA / EIA 568B.3 . ... Read More
2019-03-12 11:18:07
Chiny ODVA / LC Armored Fiber Optic Cable Assemblies With 7.0mm / 4.8mm Jacket fabryka

ODVA / LC Armored Fiber Optic Cable Assemblies With 7.0mm / 4.8mm Jacket

Zewnętrzne światłowody ODVA-FTTA Kabel opancerzony LC Szybkie Szczegóły: Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: LC Typ złącza: ODVA / LC Utrata wkładu: Read More
2019-03-12 11:15:50
Chiny H Złącze 1 kabel światłowodowy jednomodowy dopasowany do Corning OptiTap Hardened Connectors fabryka

H Złącze 1 kabel światłowodowy jednomodowy dopasowany do Corning OptiTap Hardened Connectors

Dostarczalność: 20000 sztuk / sztuk na tydzień pakowanie i dostawa Szczegóły dotyczące opakowania: Indywidualne pudełko lub zgodnie z życzeniem klienta Port: Shenzhen Czas realizacji: 3-5 dni Złącze H 1 świat... Read More
2019-03-12 11:13:20
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|