SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Fiber Optic Cable Assemblies

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Im Online Czat teraz

    Fiber Optic Cable Assemblies

    (62)
    Chiny NSN-LC / UPC G657A1 Światłowodowe zestawy kabli Duplex 90 stopni 7,0 mm fabryka

    NSN-LC / UPC G657A1 Światłowodowe zestawy kabli Duplex 90 stopni 7,0 mm

    Dupleksowe światłowodowe zespoły kabli 90 stopni NSN-LC / UPC G657A1 Szybkie Szczegóły: Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: NSN-LC / UPC Typ włókna: G657A1 ... Read More
    2019-05-07 15:19:22
    Chiny Wodoodporny przewód światłowodowy w kolorze czarnym do złącza optycznego Mini SC fabryka

    Wodoodporny przewód światłowodowy w kolorze czarnym do złącza optycznego Mini SC

    Złącze światłowodowe Mini SC z wodoodpornym światłowodem Patch Cord Szczegóły: Miejsce pochodzenia : Guangdong, Chiny (kontynentalne) Nazwa marki: DYS Numer modelu: Mini SC Certyfikacja: ISO9001: 2008 Czarny ... Read More
    2019-05-07 15:19:26
    Chiny 1 Światłowodowy zestaw kabli światłowodowych z pojedynczą rurką zewnętrzną H Złącze optyczne fabryka

    1 Światłowodowy zestaw kabli światłowodowych z pojedynczą rurką zewnętrzną H Złącze optyczne

    H Światłowodowe złącza OptiTap 1 światłowód Single-Tube odkryty Jumper Szybkie Szczegóły: Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynentalne) Marka: DYS Numer modelu: H Optic Connector (OptiTap) Certyfikat: ... Read More
    2019-05-07 15:19:26
    Chiny Wielomodowe zespoły kabli światłowodowych z dupleksem 90 stopni NSN-LC / UPC do transmisji fabryka

    Wielomodowe zespoły kabli światłowodowych z dupleksem 90 stopni NSN-LC / UPC do transmisji

    Wielomodowe dupleksowe zespoły kabli światłowodowych 90 stopni NSN-LC / UPC Szybkie Szczegóły: Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: NSN-LC / UPC Certyfikacja: ... Read More
    2019-05-07 15:19:23
    Chiny Jednowymiarowy kabel światłowodowy Ethernet 1 Przewód światłowodowy OptiTap do SC / APC fabryka

    Jednowymiarowy kabel światłowodowy Ethernet 1 Przewód światłowodowy OptiTap do SC / APC

    1 jednomodowy kabel światłowodowy jednoprzewodowy OptiTap na przewód zwierający SC / APC Zespół kabli z fabrycznie zakończonymi, uszczelnionymi środowiskowo i hartowanymi złączami w celu zmniejszenia kosztów i ... Read More
    2019-05-07 15:19:25
    Chiny CPRI - FTTA Zewnętrzne zespoły światłowodowe z certyfikatem RoHS UL fabryka

    CPRI - FTTA Zewnętrzne zespoły światłowodowe z certyfikatem RoHS UL

    CPRI - FTTA Zewnętrzne zespoły światłowodowe z RoHS, UL 1. Funkcja: 1> stacja bazowa FTTA, WiMax, aplikacja zewnętrzna CATV; 2> Opcjonalna średnica: 4,8 mm, 7,0 mm lub dostosowana; 3> Opcjonalna kurtka: LSZH, ... Read More
    2019-05-07 15:19:19
    Chiny SM G657A Cyfrowy kabel światłowodowy CPRI AARC do NSN Boot LC Duplex 20M Trwały fabryka

    SM G657A Cyfrowy kabel światłowodowy CPRI AARC do NSN Boot LC Duplex 20M Trwały

    Zestawy kabli światłowodowych CPRI ODC do NSN moduł LC Duplex 20M Złącza kabli ODC są przeznaczone do montażu w stacjonarnych lub mobilnych aplikacjach i przesyłają wiarygodnie dane na duże odległości w ... Read More
    2019-05-07 15:19:27
    Chiny 2 rdzeń AARC - LC 24 rdzeniowy LC zewnętrzny przewód męski do systemów nadzoru fabryka

    2 rdzeń AARC - LC 24 rdzeniowy LC zewnętrzny przewód męski do systemów nadzoru

    Szybkie Szczegóły: Nazwa handlowa: DYS / OEM Numer modelu: 2 Core AARC-LC 24 Core LC Długość: Dostosuj Utrata wstawki: IEC 61300-3-34 jednomodowy typ: ≤ 0,2 dB 97% ≤ 0,45 dB multimode typ: ≤ 0,2 dB 97% ≤ 0,50 d ... Read More
    2019-05-07 15:19:27
    Chiny FTTX Obudowy kabli światłowodowych do montażu naściennego / słupowego 8-48F fabryka

    FTTX Obudowy kabli światłowodowych do montażu naściennego / słupowego 8-48F

    Obudowa FTTX to nowe ekonomiczne rozwiązanie rozproszone do zastosowań zewnętrznych. Porównaj tradycyjne produkty, obudowa FTTX jest łatwa w obsłudze i ma wysoką kompatybilność. Może być stosowany do montażu na... Read More
    2019-05-07 15:19:29
    Chiny Złącza światłowodowe H MiniSC Złącza światłowodowe FTTX fabryka

    Złącza światłowodowe H MiniSC Złącza światłowodowe FTTX

    FTTXEnklimatyzacjajestwspółpracązwystępowaniemdystrybucjąwspółpracujących.Kompatybilneprodukty, FTTXEnclosureis Łatwa obsługa i kompatybilność z wysokimi temperaturami. Może być używana do montażu na ścianie, ... Read More
    2019-05-07 15:19:29
    Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|