SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Fiber Optic Cable Assemblies

Certyfikaty
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
Opinie klientów
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Im Online Czat teraz

Fiber Optic Cable Assemblies

(58)
Chiny 4 podstawowe zestawy kabli światłowodowych AARC-LC jednomodowe 9/125 fabryka

4 podstawowe zestawy kabli światłowodowych AARC-LC jednomodowe 9/125

4-liniowe zestawy kabli światłowodowych AARC-LC jednomodowy 9/125 Szybki szczegół: Numer modelu: AARC Typ światłowodu: jednomodowy9 / 125 Inserion Loss: 45db Detale: ZłoŜone zespoły kabli AARC są przyjazne dla ... Read More
2018-10-16 17:21:36
Chiny AARC-ST Zespoły kabli światłowodowych Wodoodporny zewnętrzny kabel światłowodowy z 4 rdzeniami fabryka

AARC-ST Zespoły kabli światłowodowych Wodoodporny zewnętrzny kabel światłowodowy z 4 rdzeniami

AARC-ST Zespoły kabli światłowodowych Wodoodporny zewnętrzny kabel Patch 4 rdzeni Szybkie Szczegóły Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: AARC2-ST Inserion Loss: ... Read More
2018-11-19 10:32:28
Chiny LC-LC Duplex CPRI-FTTA Outdoor Cable Assembly Patch Cord fabryka

LC-LC Duplex CPRI-FTTA Outdoor Cable Assembly Patch Cord

LC-LC Duplex CPRI-FTTA Kabel do montażu kabli zewnętrznych POZYCJA Opis Q'TY 1 Kabel 2Core Indoor / Outdoor Fiber 1 PC 2 Wyłamuj zestawy 2 PCS 3 3,0 mm Armored Tube 4 PCS 4 LC Boot 4 PCS 5 LC Duplex Clips 2 PCS ... Read More
2018-10-16 17:21:36
Chiny ODVA-FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies fabryka

ODVA-FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies

ODVA-FTTA zewnętrznych kabli światłowodowych Szybkie szczegóły Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynentalne) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: ODVA Utrata połączenia: Read More
2018-08-08 09:33:19
Chiny Zestawy kabli światłowodowych z PVC / LSZH / PE IP67 z 4 komputerami PCS LC Boot fabryka

Zestawy kabli światłowodowych z PVC / LSZH / PE IP67 z 4 komputerami PCS LC Boot

ODVA-FTTA zewnętrzne złącza kabli światłowodowych LC Armored Cable Szczegóły: Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynentalne) Nazwa marki: DYS / OEM Typ złącza: ODVA / LC Utrata połączenia: Read More
2018-10-16 17:21:36
Chiny 7,0 mm zespoły kabli światłowodowych AARC-AARC, kabel światłowodowy fabryka

7,0 mm zespoły kabli światłowodowych AARC-AARC, kabel światłowodowy

7,0 mm zespoły kabli światłowodowych AARC-AARC Szybkie Szczegóły Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: AARC-AARC Inserion Loss: 45db Certyfikacja: ISO9001, ROHS ... Read More
2018-11-19 09:56:34
Chiny 8-48F naścienny lub montaż na rurze światłowodowej obudowy FTTX fabryka

8-48F naścienny lub montaż na rurze światłowodowej obudowy FTTX

Obudowa FTTX to nowe ekonomiczne rozwiązanie rozproszone do zastosowań zewnętrznych. Porównaj tradycyjne produkty, obudowa FTTX jest łatwa w obsłudze i ma wysoką kompatybilność. Może być stosowany do montażu na... Read More
2019-01-15 09:21:10
Chiny Black Waterproof ODLC / PDLC Fiber Optic Patch Cord , High shock fabryka

Black Waterproof ODLC / PDLC Fiber Optic Patch Cord , High shock

Czarny, wodoodporny patchcord światłowodowy ODLC / PDLC, wysoka odporność na wstrząsy Szybki szczegół: Typ światłowodu: jednomodowy9 / 125 Inserion Loss: 45db Średnica: 7,0 mm Kolor kabla: czarny Szczegóły ... Read More
2019-01-14 11:04:28
Chiny OUTDOOR Optical fiber patch cable SC/APC-LC/UPC fabryka

OUTDOOR Optical fiber patch cable SC/APC-LC/UPC

OUTDOOR Kabel światłowodowy SC / APC-LC / UPC Szybkie Szczegóły: Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa marki: DYS Numer modelu: SC / APC-LC Certyfikacja: ISO9001: 2008 Typ włókna: G652D Kolor: ... Read More
2018-11-19 10:44:15
Chiny Outdoor 2 Core IP67 ODVA FTTA Armored Fiber Optic Cable IS09001-2008 fabryka

Outdoor 2 Core IP67 ODVA FTTA Armored Fiber Optic Cable IS09001-2008

ODVA-FTTA Zewnętrzne zestawy kabli światłowodowych LC Opancerzony kabel Opis: POZYCJA Opis Q'TY 1 2 Włókna wewnętrzne / zewnętrzne kabel 1 komputer 2 Zerwać zestawy 2 SZT 3 Rura opancerzona 3,0 mm 4 PCS 4 LC ... Read More
2018-11-19 10:42:13
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|