SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Fiber Optic Odf

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Najlepsze produkty
    Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Im Online Czat teraz

    Fiber Optic Odf

    (20)
    Chiny Sc Simplex Type 48 Porty Światłowodowa rama rozdzielcza Odf Stal nierdzewna ABS fabryka

    Sc Simplex Type 48 Porty Światłowodowa rama rozdzielcza Odf Stal nierdzewna ABS

    Sc Simplex Typ 48 Ports ODF Fiber Optic Distribution Frame Może być stosowany do zakończenia i dystrybucji częściowego kabla światłowodowego w systemie komunikacji kablowej światłowodowej, Łatwe do zrealizowani... Read More
    2019-05-07 15:52:05
    Chiny Wewnętrzna skrzynka Patch Panel światłowodowy Odf 24 porty Rama płyty elektrolizy fabryka

    Wewnętrzna skrzynka Patch Panel światłowodowy Odf 24 porty Rama płyty elektrolizy

    24ports światłowodowe pudełko ODF do użytku wewnętrznego Może być stosowany do zakończenia i dystrybucji częściowego kabla światłowodowego w systemie łączności kablowej światłowodowej, Łatwe do zrealizowania po... Read More
    2019-05-07 15:52:05
    Chiny Pyłoszczelny panel rozdzielczy światłowodowy 19 "do montażu w szafie LC SC 19” fabryka

    Pyłoszczelny panel rozdzielczy światłowodowy 19 "do montażu w szafie LC SC 19”

    Szybkie Szczegóły Miejsce pochodzenia: Guangdong Chiny (kontynentalne) Nazwa handlowa: DYS Numer modelu: OTB-007 Nazwa produktu: 19 ' zamontowany w stojaku ODF 8 12 24-portowa optyczna ramka rozdzielcza Materia... Read More
    2019-05-07 15:52:05
    Chiny 48-rdzeniowy stalowy światłowód Odf, złącze SC Optyczny panel krosowy fabryka

    48-rdzeniowy stalowy światłowód Odf, złącze SC Optyczny panel krosowy

    48 rdzeniowa stalowa walcownia na zimno Optic Odf, złącze SC Optical Patch Panel Odf Cechy: 1,19-calowy standardowy rozmiar 2. lekkość i solidna struktura Moduły wymienne wewnątrz 3.Suitable zarówno na wstążce ... Read More
    2019-05-07 15:52:05
    Chiny 19-calowy panel światłowodowy Odf, 48-żyłowy panel optyczny 2U z rdzeniem Odf Solidna konstrukcja fabryka

    19-calowy panel światłowodowy Odf, 48-żyłowy panel optyczny 2U z rdzeniem Odf Solidna konstrukcja

    19-calowe szkielety optyczne Odf, 2U 48 Core Patch panel Odf Szybki podgląd: Numer modelu: port SC 48 Złącze: SC Kolor: beżowy lub czarny Cechy: 1,19-calowy standardowy rozmiar, lekki waga i solidna struktura ... Read More
    2019-05-07 15:52:05
    Chiny ABS Fiber Optic Odf  fabryka

    ABS Fiber Optic Odf

    Stainless Steel ABS Fiber Optic Odf 96 Ports FC / SC / ST / LC for Wide Area Networks Specifications Item ODF-12 ODF-24 ODF-48 ODF-72 ODF-96 Size(HxWxD)mm 430x300x1U 430x300x2U 430x300x3U 430x300x4U 430x300x6U ... Read More
    2019-05-15 08:47:13
    Chiny Pigtail Światłowodowy panel krosowy 19 '' Montowany w szafie OTB ODB 12 24-portowy łącznik SC fabryka

    Pigtail Światłowodowy panel krosowy 19 '' Montowany w szafie OTB ODB 12 24-portowy łącznik SC

    Szybkie Szczegóły Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa marki: DYS Numer modelu: OTB-005 Nazwa produktu: Fibre Optic Patch Panel Materiał: stal walcowana na zimno Kolor: czarny lub dostosuj ... Read More
    2019-05-07 15:52:06
    Chiny 24 Core 19 Rack Mount Odf Optical Fiber , SC Slidable Jointing Fiber Cable fabryka

    24 Core 19 Rack Mount Odf Optical Fiber , SC Slidable Jointing Fiber Cable

    24 Rdzenie 19 Rack Mount Odf światłowód, SC Przewody połączeniowe kabla światłowodowego Szybki podgląd: Nazwa marki: DYS Numer modelu: mocowanie stojaka W * D * H (mm): 430 * 250 * 1U Waga: 2,94KG / sztuk bez ... Read More
    2019-05-07 15:52:05
    Chiny SC Slidable Odf Optical Fiber 19 Rack Mount  to Fiber Optic Termination Box fabryka

    SC Slidable Odf Optical Fiber 19 Rack Mount to Fiber Optic Termination Box

    SC Slidable Odf Optical Fiber 19 Rack Mount to Fiber Optic Termination Box Main information Material Cold-rolled steel sheet Dimension(mm) 430*250*1U Max capacity 24 Net weight 2.94KG Thickness 1.1mm Quick ... Read More
    2019-05-07 15:52:04
    Chiny 24Core 19 Rack Mount SC Odf Optical Fiber LC Duplex Port For ST  fabryka

    24Core 19 Rack Mount SC Odf Optical Fiber LC Duplex Port For ST 

    24Core 19 Rack Mount SC Odf Złącze optyczne LC Duplex Port dla ST Szybki podgląd: Numer modelu: mocowanie stojaka W * D * H (mm): 430 * 250 * 1U Waga: 2,94KG / sztuk bez warkoczyków i adapterów Ciśnienie ... Read More
    2019-05-07 15:52:04
    Page 1 of 2|< 1 2 >|