SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

MPO/MTP

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Im Online Czat teraz

    MPO/MTP

    (75)
    Chiny MTP F - LC 8-rdzeniowy kabel światłowodowy 6m okrągły LSZH kurtka do magazynów fabryka

    MTP F - LC 8-rdzeniowy kabel światłowodowy 6m okrągły LSZH kurtka do magazynów

    MTP (F) - Optyczny przewód światłowodowy LC 8Core z 6 m okrągłym płaszczem LSZH do magazynów Szybkie Szczegóły: Numer modelu: MTP (F) - LC 8Core Utrata wkładu: ≤ 0,5 dB OM3; ≤ 0,6 dB SM OS2 Certyfikacja: ... Read More
    2019-05-07 16:43:22
    Chiny 40G 8 światłowodów jednomodowych MPO / MTP na LC Fan Out Jumper 0.5dB Strata wtrąceniowa fabryka

    40G 8 światłowodów jednomodowych MPO / MTP na LC Fan Out Jumper 0.5dB Strata wtrąceniowa

    40G 8 Włókna jednomodowe MPO / MTP na LC Ribbon Ruggedized Przewód wyjściowy wentylatora Podstawowe cechy Zbudowany z wysokiej jakości kabel światłowodowy i komponenty do przyszłej obsługi krytycznych łączy do ... Read More
    2019-05-07 16:43:23
    Chiny Wysokiej jakości MPO / MTP 8-rdzeniowy światłowodowy MPO do kabli połączeniowych LC Patch fabryka

    Wysokiej jakości MPO / MTP 8-rdzeniowy światłowodowy MPO do kabli połączeniowych LC Patch

    MPO-LC / UPC 8Core światłowód MPO do LC Patch Trunk Kable Szybkie szczegóły Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynentalne) Nazwa marki: DYS Numer modelu: MPO Liczba przewodników: ≥ 10 Kurtka Outdoor ... Read More
    2019-05-07 16:43:24
    Chiny 24-rdzeniowy światłowodowy patchcord MPO / MTP kaseta światłowodowa 6,0 mm 50 dB fabryka

    24-rdzeniowy światłowodowy patchcord MPO / MTP kaseta światłowodowa 6,0 mm 50 dB

    Nowy styl 24 żyły Kaseta światłowodowa MPO / MTP Moduły kasetowe MTP / MPO zapewniają bezpieczne przejście między dyskretnymi złączami MTP / MPO i LC lub SC. Służą do łączenia szkieletów MTP / MPO z łataniem LC ... Read More
    2019-05-07 16:43:24
    Chiny Rozwiązanie FTTX Panel krosowy światłowodowy 24-rdzeniowy MTP - kaseta ze stali zimnowalcowanej fabryka

    Rozwiązanie FTTX Panel krosowy światłowodowy 24-rdzeniowy MTP - kaseta ze stali zimnowalcowanej

    Dostawca rozwiązań FTTX Światłowód 24-wieczna Kaseta MTP -LC Moduły kasetowe MTP / MPO zapewniają bezpieczne przejście między dyskretnymi złączami MTP / MPO i LC lub SC. Służą do łączenia szkieletów MTP / MPO z ... Read More
    2019-05-07 16:43:25
    Chiny LGX 24 rdzeni LC-MTP / MPO OM3 światłowód Moudle Z certyfikatem ISO9001 fabryka

    LGX 24 rdzeni LC-MTP / MPO OM3 światłowód Moudle Z certyfikatem ISO9001

    LGX 24 rdzenie LC-MTP / MPO OM3 Mętnica światłowodowa Szybkie szczegóły Miejsce pochodzenia : Guangdong, Chiny (kontynentalne) Nazwa marki: DYS Numer modelu: kaseta MPO / MTP Nazwa: kaseta światłowodowa ... Read More
    2019-05-07 16:43:25
    Chiny MT-MT Ferrule MPO / MTP High Precision Patch Cord MT FA Moduł 100% Testowanie 3D fabryka

    MT-MT Ferrule MPO / MTP High Precision Patch Cord MT FA Moduł 100% Testowanie 3D

    Szybkie Szczegóły Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: moduł MT FA Rdzeń światłowodowy: 8 rdzeniowy, 12 rdzeniowy, 24 rdzeniowy, 48 rdzeniowy Złącze: MTP, MPO, ... Read More
    2019-05-07 16:43:25
    Chiny 12 rdzeni MPO / MTP Światłowodowy przewód krosowy Dostosowana długość Niska strata wtrąceniowa fabryka

    12 rdzeni MPO / MTP Światłowodowy przewód krosowy Dostosowana długość Niska strata wtrąceniowa

    funkcje 1. Cena-konkurencyjna 2. Niska utrata insercji i PDL 3. Zakończone fabrycznie i przetestowane 4. Opcje światłowodowe: G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3 i PM Panda Fibre 5. Opcje złącz: FC / SC / LC / ST / MU / ... Read More
    2019-05-07 16:43:25
    Chiny Kabel światłowodowy OM2 Fanout MPO / MTP do ST 4 Mulitmode Model APC / PC polski fabryka

    Kabel światłowodowy OM2 Fanout MPO / MTP do ST 4 Mulitmode Model APC / PC polski

    Ten wysokiej jakości kabel światłowodowy zatwierdzony przez Plenum o długości 1 metra (3,3 stopy) ma MTP / LC (MPO) o znamionowej przepustowości 40/100 gigabitów, 12-żyłowy kabel z żółtą osłoną. Kabel plenum ... Read More
    2019-05-07 16:43:25
    Chiny Patch panel światłowodowy 72U MPO / MTP 3U do montażu w szafie typu Rack o dużej gęstości fabryka

    Patch panel światłowodowy 72U MPO / MTP 3U do montażu w szafie typu Rack o dużej gęstości

    Podanie Sieć komunikacji danych Sieć dostępu do systemu optycznego Kanał światłowodowy sieci pamięci masowej Architektura o wysokiej gęstości Cechy i zalety Wykonane w Chinach ze stali malowanej proszkowo ... Read More
    2019-05-07 16:43:25
    Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|