SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Optical Fiber Patch Cord

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Im Online Czat teraz

    Optical Fiber Patch Cord

    (131)
    Chiny 24-żyłowy jednoprzewodowy kable światłowodowe, zespoły światłowodowe SM MU / APC - SC / APC fabryka

    24-żyłowy jednoprzewodowy kable światłowodowe, zespoły światłowodowe SM MU / APC - SC / APC

    24 żyłowy kabel światłowodowy jednomodowy, zestawy światłowodowe SM MU / APC - SC / APC Patchcord Optic dostępny jest zarówno w wersji jednomodowej jak i wielomodowej Zarówno w wersji jednomodowej, jak i ... Read More
    2019-05-07 16:43:16
    Chiny MU - LC / UPC G657A2 Optyczny światłowodowy przewód krosowy Pojedyncza niska strata wtrąceniowa fabryka

    MU - LC / UPC G657A2 Optyczny światłowodowy przewód krosowy Pojedyncza niska strata wtrąceniowa

    MU-LC / UPC G657A2 Przewód światłowodowy Pojedynczy Niska utrata wstawiania Przewód światłowodowy dostępny jest w wersjach jednomodowych i wielomodowych Zarówno wersje jednomodowe, jak i wielowymiarowe świat... Read More
    2019-05-07 16:43:16
    Chiny Przewód światłowodowy wielomodowy dupleksowy Lc St 60dB Strata zwrotna dla systemów CATV fabryka

    Przewód światłowodowy wielomodowy dupleksowy Lc St 60dB Strata zwrotna dla systemów CATV

    Multimodowy dupleks Optyczny kabel patch lc st dla systemów CATV Szczegóły: Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynentalne) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: LC-ST Kurtka: LSZH Utrata wkładania: mniej ... Read More
    2019-05-07 16:43:16
    Chiny Dostosuj długość Zworki światłowodowe jednomodowe, Lc Lc Przewód światłowodowy Niska strata wtrąceniowa fabryka

    Dostosuj długość Zworki światłowodowe jednomodowe, Lc Lc Przewód światłowodowy Niska strata wtrąceniowa

    Dostosuj długość Single Mode Fibre Bluers, Lc Lc Patch Patch Szybki szczegół: Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: LC-LC Typ włókna: SM, MM Kolor: żółty, pomara... Read More
    2019-05-07 16:43:16
    Chiny 1M jednomodowy skoczek światłowodowy z dupleksem z certyfikatem ROHS fabryka

    1M jednomodowy skoczek światłowodowy z dupleksem z certyfikatem ROHS

    LC-LC 1M zworka dwustronna w trybie pojedynczym Przewód światłowodowy Szybki podgląd: Miejsce pochodzenia : Guangdong, Chiny (kontynentalne) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: LC-LC Typ włókna: SM, MM Kolor: ... Read More
    2019-05-07 16:43:16
    Chiny 24 Core Distribution Jumper Optical Fiber Patch Cord , Fiber Optic Patch Cords fabryka

    24 Core Distribution Jumper Optical Fiber Patch Cord , Fiber Optic Patch Cords

    MU-LC 24-zworka dystrybucyjna Przewody światłowodowe Szybkie szczegóły Miejsce pochodzenia : Guangdong, Chiny (kontynentalne) Nazwa marki: DYSFO Numer modelu: MU-LC 24-punktowy zwornik dystrybucyjny Utrata poł... Read More
    2019-05-07 16:43:16
    Chiny SC / APC-SC / APC biały kabel światłowodowy g657a2 kabel światłowodowy i Pigtail Optical z FC / SC / ST Typ fabryka

    SC / APC-SC / APC biały kabel światłowodowy g657a2 kabel światłowodowy i Pigtail Optical z FC / SC / ST Typ

    Światłowód jest dostępny w wersjach jednomodowych i wielomodowych Światłowód w wersji jednomodowej i wielomodowej jest wyposażony w ceramiczną skuwkę z cyrkonu z polerowanym PC, UPC, profilem APC i wypukłym ko... Read More
    2019-05-16 16:43:41
    Chiny SC / UPC - Patch optyczny światłowodowy SC / UPC Duplex Multimode Green Color fabryka

    SC / UPC - Patch optyczny światłowodowy SC / UPC Duplex Multimode Green Color

    Zalety produktów: 1. Materiał ceramicznej okucia: stabilna jakość cyrkonu i łatwa do polerowania 2. Dobra pojemność (łączniki o wadze 20–30 K każdego dnia) 3. Szybki czas dostawy (5-7 dni) 4. Zgodność z ... Read More
    2019-05-07 16:43:16
    Chiny Kurtka krosowa z włókna szklanego Pre Terminated OM3 Break Out FC To ST Ribbon 6 fabryka

    Kurtka krosowa z włókna szklanego Pre Terminated OM3 Break Out FC To ST Ribbon 6

    Szczegóły Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: Wstępnie zakończony OM3 przerwie wiązkę włókien światłowodowych FC do ST wstążka 6 Typ złącza: LC Średnica: Gł... Read More
    2019-05-07 16:43:16
    Chiny Duplex Patch Cord Światłowód do sieci dostępowej SC / UPC LC / APC Dostosuj fabryka

    Duplex Patch Cord Światłowód do sieci dostępowej SC / UPC LC / APC Dostosuj

    SC / UPC LC / APC dupleksowe kable światłowodowe do sieci dostępowych Szczegóły: Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynentalne) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: SC / UPC-LC / APC Strata powrotu: > ... Read More
    2019-05-07 16:43:15
    Page 1 of 14|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|