SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Optical Fiber Patch Cord

Certyfikaty
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
Opinie klientów
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Im Online Czat teraz

Optical Fiber Patch Cord

(131)
Chiny 24 Core single mode fiber patch cord , fiber optic assemblies SM MU / APC - SC / APC fabryka

24 Core single mode fiber patch cord , fiber optic assemblies SM MU / APC - SC / APC

24 żyłowy kabel światłowodowy jednomodowy, zestawy światłowodowe SM MU / APC - SC / APC Patchcord Optic dostępny jest zarówno w wersji jednomodowej jak i wielomodowej Zarówno w wersji jednomodowej, jak i ... Read More
2018-08-08 09:31:23
Chiny MU - LC / UPC G657A2 Optical Fiber Patch Cord Single Mode Low insertion loss fabryka

MU - LC / UPC G657A2 Optical Fiber Patch Cord Single Mode Low insertion loss

MU-LC / UPC G657A2 Przewód światłowodowy Pojedynczy Niska utrata wstawiania Przewód światłowodowy dostępny jest w wersjach jednomodowych i wielomodowych Zarówno wersje jednomodowe, jak i wielowymiarowe świat... Read More
2018-08-08 09:31:23
Chiny Multimode duplex Optical Fiber patch cord lc st for CATV Systems fabryka

Multimode duplex Optical Fiber patch cord lc st for CATV Systems

Multimodowy dupleks Optyczny kabel patch lc st dla systemów CATV Szczegóły: Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynentalne) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: LC-ST Kurtka: LSZH Utrata wkładania: mniej ... Read More
2018-08-08 09:31:22
Chiny Dostosuj długość pojedynczych włókien Fiber Jumpers, Lc Lc Fiber Patch Cord fabryka

Dostosuj długość pojedynczych włókien Fiber Jumpers, Lc Lc Fiber Patch Cord

Dostosuj długość Single Mode Fibre Bluers, Lc Lc Patch Patch Szybki szczegół: Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: LC-LC Typ włókna: SM, MM Kolor: żółty, pomara... Read More
2018-08-08 09:31:22
Chiny 1M Single Mode Duplex Jumper Optical Fiber Patch Cord Low Insertion Loss fabryka

1M Single Mode Duplex Jumper Optical Fiber Patch Cord Low Insertion Loss

LC-LC 1M zworka dwustronna w trybie pojedynczym Przewód światłowodowy Szybki podgląd: Miejsce pochodzenia : Guangdong, Chiny (kontynentalne) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: LC-LC Typ włókna: SM, MM Kolor: ... Read More
2018-08-08 09:31:22
Chiny 24 Core Distribution Jumper Optical Fiber Patch Cord , Fiber Optic Patch Cords fabryka

24 Core Distribution Jumper Optical Fiber Patch Cord , Fiber Optic Patch Cords

MU-LC 24-zworka dystrybucyjna Przewody światłowodowe Szybkie szczegóły Miejsce pochodzenia : Guangdong, Chiny (kontynentalne) Nazwa marki: DYSFO Numer modelu: MU-LC 24-punktowy zwornik dystrybucyjny Utrata poł... Read More
2018-08-08 09:31:21
Chiny SC / UPC - Patch optyczny światłowodowy SC / UPC Duplex Multimode Green Color fabryka

SC / UPC - Patch optyczny światłowodowy SC / UPC Duplex Multimode Green Color

Zalety produktu: 1. Materiał z ceramicznej osnowy: Cyrkon jakości stabilny i łatwy do polerowania 2. Dobra wydajność dostaw (złącza 20K-30K sztuk dziennie) 3. Szybki czas dostawy (5-7dni) 4. Zgodny z systemem ... Read More
2019-01-14 10:51:47
Chiny Patch cord price list SC fiber optic patch cord Simplex Singlemode 3.0mm fabryka

Patch cord price list SC fiber optic patch cord Simplex Singlemode 3.0mm

Patch cord price list SC patchcord światłowodowy Simplex jednomodowy 3.0mm Szybkie Szczegóły: Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: SC Typ włókna: SM Inserion ... Read More
2019-01-14 10:46:06
Chiny Wstępnie zakończony OM3 zerwał przewód światłowodowy FC do ST wstążka 6 fabryka

Wstępnie zakończony OM3 zerwał przewód światłowodowy FC do ST wstążka 6

Szczegóły Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: Wstępnie zakończony OM3 przerwie wiązkę włókien światłowodowych FC do ST wstążka 6 Typ złącza: LC Średnica: Gł... Read More
2018-08-08 09:31:20
Chiny SC / UPC LC / APC Duplex patch cord optical fiber for Access Network fabryka

SC / UPC LC / APC Duplex patch cord optical fiber for Access Network

SC / UPC LC / APC dupleksowe kable światłowodowe do sieci dostępowych Szczegóły: Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynentalne) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: SC / UPC-LC / APC Strata powrotu: > ... Read More
2018-08-08 09:31:20
Page 1 of 14|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|