SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Dom
Produkty
O nas
wiadomości z firmy
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Optical Fiber Splitter

wszystkie produkty
Optical Fiber Patch Cord
  • fiber optic jumper
  • single mode fiber patch cables
  • multimode fiber optic cable
  • Optical Fiber Splitter
  • wielomodowy rozdzielacz światłowodowy
  • fiber optic cable splitter
  • single mode fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • fibre cable connectors
  • optical fiber adapter
  • fiber optic cable connectors
  • Fiber Optic Terminal Box
  • wall mount fiber termination box
  • fiber optic patch box
  • fiber optic distribution box
  • Fiber Optic Adapter
  • fiber optic attenuator
  • adapter kabla światłowodowego
  • adapter światłowodowy
  • Fiber Optic Attenuator
  • tłumienie światłowodów
  • fiber optic connection
  • zmienny tłumik optyczny
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • fiber optic network cable
  • fiber optic cable assembly
  • multimode fiber optic cable
  • MPO/MTP
  • fiber optic patch cords
  • mpo/mtp cable
  • mpo/mtp cassette
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • tuleje łączące włókna
  • tuleja światłowodowa
  • Optical Fiber Media Converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • serial media converter
  • konwerter mediów światłowodowych
  • Fiber Optic Splice Closure
  • fiber optic closure
  • fiber optic splice enclosure
  • fiber splice closure
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • czyścik światłowodowy
  • zestawy do czyszczenia światłowodów
  • Fiber Optic Odf
  • światłowód odf
  • odf fiber optic patch panel
  • odf fiber optic
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • fiber optic drop cable
  • fiber optic ethernet cable
  • fiber optic patch cord
  • Multiplekser z podziałem długości fali
  • multipleksowanie z podziałem długości fali
  • moduł wdm
  • urządzenie wdm
  • LC Uniboot
  • złącze duplex lc
  • łącznik światłowodowy panel lc
  • złącza światłowodowe lc
  • Certyfikaty
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    dobra jakość Optical Fiber Splitter na sprzedaż
    Opinie klientów
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Im Online Czat teraz

    Optical Fiber Splitter

    (94)
    Chiny Złącze FC / APC Splitter światłowodowy 1x16 Way PLC Z certyfikatem ROHS fabryka

    Złącze FC / APC Splitter światłowodowy 1x16 Way PLC Z certyfikatem ROHS

    Złącze FC / APC 1x16 way Złącze PLC światłowód Certyfikat ROHS Szybkie Szczegóły Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: 1x16 PLC Rodzaj włókna: 9/125 um SMF-28e ... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Chiny 1 * 4 PLC Światłowodowy splitter audio SC / UPC Złącze do instalacji FTTx fabryka

    1 * 4 PLC Światłowodowy splitter audio SC / UPC Złącze do instalacji FTTx

    Rozdzielacz optyczny PLC 1 * 4, ze złączem SC / UPC Szybkie Szczegóły Nazwa handlowa: DYS Numer modelu: 1 * 4 PLC Tryb: Tryb pojedyńczy Strata wtrąceniowa ≤0,5 dB Max. Moc optyczna (mw): 300 Return Loss (dB): ... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Chiny Niestandardowy rozdzielacz światłowodowy SC / APC 1 * 32 Straty wtrąceniowe 0,5 dB z kablem 3,0 mm fabryka

    Niestandardowy rozdzielacz światłowodowy SC / APC 1 * 32 Straty wtrąceniowe 0,5 dB z kablem 3,0 mm

    SC / APC 1 * 32 PLC Rozdzielacz światłowodowy z kablem 3,0 mm Szybkie szczegóły Nazwa handlowa: DYS Numer modelu: SC / APC Strata wtrąceniowa = 0,5 dB Strata powrotu (dB): APC: 60 Temperatura pracy (° C): -40 ~ ... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Chiny Pojedynczy tryb SC APC Rozdzielacz kabla światłowodowego 2 * 4 PLC ze złączami SC / APC fabryka

    Pojedynczy tryb SC APC Rozdzielacz kabla światłowodowego 2 * 4 PLC ze złączami SC / APC

    Rozdzielacz PLC 2 * 4 ze złączem światłowodowym ze złączami SC / APC Szybkie Szczegóły Nazwa marki: DYS Numer modelu: 2 * 4 Fiber Opitc PLC Tryb: jednomodowy Strata wtrąceniowa ≤0,5 dB Return Loss (dB): UPC: 50 ... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Chiny 1 * 16 PLC Audio Optical Cable Splitter SC / APC Złącza Kabel 0,9 / 2,0 / 3,0 mm fabryka

    1 * 16 PLC Audio Optical Cable Splitter SC / APC Złącza Kabel 0,9 / 2,0 / 3,0 mm

    1 * 16 Splitter PLC / splitter światłowodowy ze złączami SC / APC z kablem 0,9 / 2,0 / 3,0 mm Szybkie Szczegóły Nazwa handlowa: DYS Numer modelu: 1 * 16 PLC Strata wtrąceniowa ≤0,5 dB Return Loss (dB): UPC: 50 ... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Chiny GR-1221 Compliance 1260~1650nm PLC Optical Fiber Splitter For Telecom Network fabryka

    GR-1221 Compliance 1260~1650nm PLC Optical Fiber Splitter For Telecom Network

    Zgodność z GR 1221 Rozdzielacz światłowodowy PLC 1260 ~ 1650 nm Do sieci telekomunikacyjnej Szybkie Szczegóły Nazwa handlowa: DYS Numer modelu: Zgodność z GR 1221 ~ 1650 nm Tryb: Tryb pojedyńczy Strata wtr... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Chiny Rozdzielacz światłowodowy DYSFO FTTH 2x32 -SC / APC Łącznik PLC Ultra Utrata końcowa fabryka

    Rozdzielacz światłowodowy DYSFO FTTH 2x32 -SC / APC Łącznik PLC Ultra Utrata końcowa

    Rozgałęźnik DYS Fibre Optic PLC (planarny układ fal świetlnych) jest wytwarzany przy użyciu technologii optycznego falowodu krzemionkowego. Charakteryzuje się szerokim zakresem długości fal roboczych, dobrą ... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Chiny SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss fabryka

    SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss

    SC / APC 1 * 16 Moduł rozdzielacza światłowodu PLC do montażu w szafie rackowej Niska nadmiar strat Szybkie szczegóły Nazwa marki: DYS / OEM Numer modelu: 1 * 16 Długość: Dostosuj Złącze: FC, SC, LC, ST ... ... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Chiny SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss fabryka

    SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss

    Światłowód ze złączem SC / APC 1 * 16 PLC Splitter Opis rozdzielacza PLC Rozdzielacz PLC oparty jest na planarnej technologii obwodów Lightwave i precyzyjnym dopasowywaniu, może podzielić jedno / dwa wejścia ... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Chiny SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss fabryka

    SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss

    SC / APC 1 * 16 Moduł rozdzielacza światłowodu PLC do montażu w szafie rackowej Niska nadmiar strat Szybkie szczegóły Długość: Dostosuj Złącze: FC, SC, LC, ST ... Ferrule polski: APC, UPC, PC Luzowa średnica ... Read More
    2019-05-07 16:43:13
    Page 1 of 10|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|